"Uber Eats" maisto pristatymas NCAA rungtynių metu
"Uber Eats" maisto pristatymas NCAA rungtynių metu
© Stopkadras
JAV studentų krepšinio lygos (NCAA) rungtynes tarp Duquesne ir Chicago Loyola universitetų komandų teisėjams teko sustabdyti dėl komiškos aplinkybės.

Antrame rungtynių kėlinyje aikštėje pasirodė neįprastas svečias – ant parketo nešinas „McDonalds“ greito maisto maišeliu ir gėrimu žengė „Uber Eats“ vairuotojas.

Ieškodamas, kam pristatyti užsakymą, pasimetęs vyrukas ėmė artėti prie rungtynių arbitro, kuris gestais bandė nurodyti šiam palaukti tinkamesnio laiko darbui atlikti.

Komiškas incidentas plačiai apskriejo socialinius tinklus ir JAV žiniasklaidą, sulaukė ir ironiškų pačių rungtynių žaidėjų bei trenerių komentarų.

Anot arenoje dirbusių žurnalistų, užsakymą maistui veikiausiai pateikė vienas iš rungtynių sekretoriato dalyvių, tačiau kaip vairuotojas pateko į areną be bilieto ir kodėl nusprendė žengti tiesiai ant parketo, nėra aišku.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.