79 min. atrodė, kad brazilai gavo fantastišką progą išsiveržti į priekį. Kovodamas dėl kamuolio Neymaras krito ant žolės, o čaižus teisėjo švilpukas ir mostas ranka reiškė baudinį į Kosta Rikos vartus. Brazilų sirgaliai jau džiūgavo, tačiau kelios minutės parodė, kad tas džiaugsmas buvo ankstyvas.

Mačo arbitras konsultavosi su savo VAR sistemos asistentais, po minutės arbitras atšaukė savo sprendimą.

Brazilų kailį gelbėjo Phillipe Coutinho, kuris per pridėtą rungtynių laiką pelnė pirmąjį rungtynių įvartį – 1:0.

Besibaigiant mačui pergalę įtvirtino Neymaro įvartis – 2:0.

Mačas vyko Rostove prie Dono.

Rezultatas

Brazilija 2 – 0 Kosta Rika

90+1 min. [1:0] Phillipe Coutinho

90+6 min. [2:0] Neymaras

***

Lyginant su pirmomis rungtynėmis, brazilų gretose mačą pradėjo gynėjas Fagneris, kuris užėmė Danilo vietą. Kosta Rikos gretose mačą pradėjo kairysis saugas Bryanas Oviedo, kuris užėmė Francisco Calvo vietą.

Pirmame ture abi rinktinės nepatyrė pergalės skonio: Brazilija 1:1 išsiskyrė su Šveicarija, o Kosta Rika 0:1 nusileido Serbijos futbolininkams.

Kosta Rikos antroji nesėkmė laidoja šios rinktinės galimybes patekti į čempionato aštuntfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (136)