Rostove prie Dono vykusioje dvikovoje meksikiečiai kontroliavo kamuolį didžiąją laiko dalį, tačiau Pietų Korėjos futbolininkai sugebėjo kurti pavojingas kontratakas.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Įpusėjus pirmajam kėliniui serbų teisėjo Milodaro Mažičiaus sprendimas pakėlė ant kojų per 43 tūkst. „Rostov“ arenoje susirinkusių sirgalių.

Jangas Hyunsoo savo baudos aikštelėje ranka blokavo varžovų smūgiuotą kamuolį ir 26 min. 11 m baudinį sėkmingai realizavęs Carlosas Vela išvedė Meksiką į priekį 1:0.

Tiek Meksikos, tiek Pietų Korėjos futbolininkai turėjo gerų progų įvarčiui pelnyti, tačiau sėkmingai žaidę vartininkai rezultatui pasikeisti neleido.

Po pertraukos Juano Carloso Osario auklėtiniai nemažino apsukų ir po kelių bandymų dar kartą nuginklavo varžovų vartininką Jo Hyeonwoo.

Žaibiškos meksikiečių kontratakos smaigalyje atsidūręs Javieras Hernandezas išmaudė gynėją, vartininką ir 66 min. pelnė antrąjį įvartį. Chicharito pravardę turintis puolėjas pelnė 50 savo įvartį vilkėdamas nacionalinės ekipos marškinėlius.

Pietų Korėjos futbolininkai ėmėsi grubesnių veiksmų, juo tramdydamas aikštės teisėjas dalijo geltonąsias korteles. Jų iš viso tolimosios Azijos šalies atstovai surinko 4.

Heungminas Sonas (90+3 min.) per teisėjo pridėtą laiką sušvelnino rezultatą gražiu smūgiu iš toli, tačiau galiausiai pergalės dainas traukė triumfuojantys Meksikos rinktinės sirgaliai.

Pietų Korėja 1 – 2 Meksika

26' [0 – 1] Carlosas Vela (11 m baud.)
66' [0 – 2] Javieras Hernandezas
90+3' [1 – 2] Heungminas Sonas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)