Pasipriešinimo nesulaukusi Kolumbijos nacionalinė komanda svarbiame H grupės mūšyje lenkus netikėtai lengvai pamokė 3-0.

Prieš pertrauką įvartį galva mušė gynėjas Yerry Mina, o visas Lenkijos viltis kolumbiečiai sudaužė 70-ąją ir 75-ąją minutėmis.

Iš pradžių pirmąjį savo įvartį pasaulio čempionate pelnė 2014 metais Brazilijoje dėl traumos nežaidęs Radamelis Falcao, o netrukus puikų Jameso Rodriguezo perdavimą įvarčiu pavertė Juanas Cuadrado.

Traumą išsigydęs ir šiame mače į startinę Kolumbijos sudėtį sugrįžęs J. Rodriguezas surengė itin solidų pasirodymą ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Lenkija tapo aštuntąja rinktine, kuri jau po dviejų turų nebeturi jokių iliuzijų šiame čempionate.

Kitos komandos – tai Egiptas, Saudo Arabija, Marokas, Peru, Kosta Rika, Tunisas ir Panama.

Lenkija – pirmoji vilčių žaisti aštuntfinalyje nebeturinti Europos komanda.

Lenkai pirmame ture 1:2 nusileido Senegalui, o dešimtyje likę kolumbiečiai tokiu pat rezultatu 1:2 neatsilaikė prieš Japoniją.

Kuomet Kolumbija paskutiniajame ture dėl vietos aštuntfinalyje kovos su senegaliečiais, lenkai paskutiniajame mače su japonais kovos tik dėl garbės.

Rungtynės:

Lenkija 0 – 3 Kolumbija
40' [0 – 1] Yerry Mina
70' [0 – 2] Radamelis Falcao
75' [0 – 3] Juanas Cuadrado

Pražangos: 15 – 10

Tai buvo 32-osios šių pirmenybių rungtynės iš 64-erių. Vadinasi, čempionatas jau įpusėjo.

Susitikimui vadovavo teisėjas iš Meksikos Cesaras Ramosas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (436)