Atakų škvalu rungtynes pradėję marokiečiai antroje pirmo kėlinio pusėje išsikvėpė, o iraniečiai įrodė, kad prieš pirmenybes komandai pavyko sustyguoti gynybą.

Tad pirmoje mačo pusėje Marokui iniciatyvos nepavyko paversti įvarčiais.

Po pertraukos iš esmės vaizdas nesikeitė: kamuolio kontrolė priklausė Marokui, o Iranas siekė sėkmės greituose išpuoliuose.

Artėjant mačui į pabaigą abi ekipos bijojo rizikuoti ir laukė varžovų grubių klaidų.

Atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, tačiau kartais futbolas būna kartais labai žiaurus: jau per teisėjo pridėtą laiką kamuolys suspurdėjo marokiečių vartų tinkle.

Standartinės situacijos metu kamuolį į savo vartus nukreipė marokietis Azizas Bouhaddouzas.

Dar Marokas turėjo minutę laiko, tačiau mačo išgelbėti nepavyko. Kiek netikėtai pergalę 1:0 iškovojo Irano rinktinė. Šio mačo statistiką galite rasti čia.

Šioje grupėje vakare nuo 21:00 val. ginklus surems Europos čempionai portugalai ir viena šių pirmenybių favoričių Ispanija.

Marokas 0 – 1 Iranas

90+5 [0:1] Aziz Bouhaddouz (į savo vartus)

Beje, Iranas prieš pasaulio pirmenybes paskutinėse draugiškose rungtynėse 1:0 palaužė lietuvius. Įvartis taip pat krito pačioje rungtynių pabaigoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)