Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių dominavusi Anglijos rinktinė praleido kelias auksines progas įvarčiui pelnyti, tačiau laukti rezultato pokyčio ilgai nereikėjo.

Po pakelto kampinio 11 min. Johnas Stonesas smūgiavo galva, o Tuniso vartininko Mouezo Hasseno atremtą kamuolį koja į vartų tinklą nukreipė Anglijos rinktinės kapitonas Harry Kane'as.

Nesėkmė ištiko Tuniso vartininką M. Hasseną, kuris dėl peties traumos negalėjo tęsti rungtynių, aikštę jis nenoriai paliko su ašaromis akyse.

Afrikiečiai mėgino atsigriebti su dviem iš eilės kampiniais ir smūgiu į vartų pusę, tačiau rezultatas nepasikeitė.

Antroje pirmo kėlinio dalyje savo baudos aikštelėje kvailai suklydo Kyle'as Walkeris, ranka smogęs varžovui į ausį. Pastarąjį epizodą teisėjas iš Kolumbijos Wilmaras Roldanas įvertino geltonąja kortele anglui ir 11 m baudiniu.

Pastarąjį realizavęs Ferjani Sassi rezultatą 35 min. išlygino – 1:1.

Prieš pertrauką pasižymėti galėjo Jesse Lingardas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą.

Antrame kėlinyje anglai surengė kelias aštrias atakas, tačiau visas jas sėkmingai užgesino gana patikima Tuniso rinktinės gynyba.

Nuo lygiųjų Anglijos rinktinę išgelbėjo H. Kane'as. Per pridėtą rungtynių laiką (90+1) komandos kapitonas galva pelnė savo antrąjį įvartį ir išplėšė „Trijų Liūtų“ komandai pergalę bei tris taškus.

Kitose G grupės rungtynėse Belgijos rinktinė 3:0 (0:0) nugalėjo planetos pirmenybių debiutantę Panamos komandą.

Rungtynės

Tunisas 1 – 2 Anglija

11' [0 – 1] Harry Kane'as
35' [1 – 1] Ferjani Sassi (11 m baud.)
90+1' [1 – 2] Harry Kane'as

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (224)