Belgai buvo atsilikę nuo priešininkų 0:1, kai 25-ą minutę 11 metrų baudinį realizavo Sofiane'as Feghouli. Alžyro ekipa pirmavo iki 70-os minutės, o paskui palūžo. 70-ą minutę Marouane'as Fellaini galva išlygino skirtumą 1:1, o 80-ą Driesas Mertensas po greitos kontratakos įmušė ir pergalingą įvartį - 2:1. Įdomu tai, kad abu šie futbolininkai aikštėje pasirodė po keitimų.

Belgija pastarąjį kartą pasaulio čempionate žaidė 2002-ais metais. Per paskutines septynerias rungtynes belgai planetos pirmenybėse nepralaimi - pergalės prieš Alžyrą (2:1) ir Rusiją (3:2) ir penkerios lygiosios (įvarčiai 11:9). Penkis svarbiausius turnyrus belgai pradeda sėkmingai - trys pergalės ir dvejos lygiosios. Paskutinį kartą Belgija pralaimėjo 1994 metų pasaulio čempionate - 0:1 Saudo Arabijai.

Marouane'as Fellaini

Alžyro rinktinė su Belgija žaidė tris kartus (dabar jau du pralaimėjimai ir lygiosios). Alžyriečiai - viena nerezultatyviausių komandų pasaulio čempionatų istorijoje. Dešimtyje rungtynių jie pelnė vos 7 įvarčius, o paskutiniuose penkiuose mačuose neįmušė nei vieno įvarčio. Šią „sausrą“ nutraukė S. Feghouli baudinys Brazilijoje 2014-ais.

Rezultatas:

Belgija 2 - 1 Alžyras

25' Sofiane Feghouli [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
70' Marouane Fellaini [1 - 1]
80' Dries Mertens [2 - 1]

Belgija: Thibaut Courtois, Toby Alderweireld, Vincent Kompany, Daniel van Buyten, Jan Vertonghen, Axel Witsel, Mousa Dembele (65' Marouane Fellaini), Nacer Chadli (46' Dries Mertens), Kevin De Bruyne, Eden Hazard, Romelu Lukaku (58' Divock Origi).

Alžyras: Rais M'Bolhi, Mehdi Mostefa, Madjid Bougherra, Rafik Halliche, Faouzi Ghoulam, Carl Medjani (84' Nabil Ghilas), Sofiane Feghouli, Saphir Taider, Nabil Bentaleb, Riyad Mahrez (71' Mehdi Lacen), El Arabi Hillel Soudani (66' Islam Slimani).

kamuolio kontrolė: 65 proc. - 35 proc.

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas - 3 įvarčiai - Thomas Mulleris (Vokietija).

Pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje dalyvauja 32 rinktinės, kurios pirmame etape suskirstytos į aštuonias grupes. Į pirmenybių aštuntfinalį pateks dvi geriausios kiekvienos grupės ekipos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (231)