Lydere tebėra ketvirtą plaukimą iš eilės laimėjusi airė Annalise Murphy (4 baudos tšk.).

Ji lenkian antrą poziciją išsaugojusią belgę Evi Van Acker (16 baudos tšk.) bei trečioje vietoje likusią olandę Marit Bouwmeester (18 baudos taškų).

Antra vieta ketvirtajame plaukime atiteko žaidynių šeimininkei Alison Young, o trečia finišavo kinė Lijia Xu.

Iš viso šioje klasėje dėl Londono olimpinių medalių kovoja 41 buriuotoja.

Penktas bei šeštas olimpinės regatos plaukimai vyks trečiadienį.

Burlentininkas J.Bernotas pirmą olimpinį plaukimą baigė tryliktas

Antradienį Londono olimpinių žaidynių buriavimo regatą pradėjo ir 38-i burlentininkai. Juozas Bernotas pirmą vyrų RS:X klasės plaukimą baigė per 34 minutes 46 sekundes ir užėmė tryliktą vietą.

Pirmu burlentininkų varžybų lyderiu tapo Olandas Dorianas van Rijsselberge'as (32 min. 05 sek.), aplenkęs antrą bei trečią vietas užėmusius atitinkamai lenką Przemyslawą Marczynskį (33:11) bei vokietį Tonį Wilhelmą (33:12).

R.Milevičius olimpinės regatos ketvirtame plaukime finišavo 38-as

Vyrų „Laser“ klasėje startuojantis Rokas Milevičius antradienį ketvirtame plaukime finišavo 38-as ir su 145 baudos taškais tarp 49 buriuotojų iš 35-os vietos nukrito į 37-ą.

Ketvirto plaukimo nugalėtoju vėl tapo Pavlosas Kontidesas iš Kipro, aplenkęs olimpinio čempiono titulą ginantį britą Paulą Goodisoną bei Vokietijos sportininką Simoną Groteluscheną.

Lyderio poziciją išsaugoti pavyko pasaulio čempionui australui Tomui Slingsby (11 baudos tšk.), kuris lenkia Kipro buriuotoją P. Kontidesą (15 baudos tšk.) bei į trečią poziciją pakilusį švedą Rasmusą Myrgreną (25 baudos tšk.).

Olimpinio čempiono titulą ginantis britas P. Goodisonas su 51 baudos taškų iš septynioliktos vietos pakilo į dvyliktą.

R. Milevičius trečiame plaukime finišavo 33-ias.

Penktas ir šeštas olimpinės regatos plaukimai šioje klasėje vyks trečiadienį.