Sidabro apdovanojimo savininke tapo britė Bryony Page (56,040 balo), o bronza aštuonių dalyvių finale atiteko 2015 metų pasaulio čempionei kinei Li Dan (55,885 balo).

Šuolių ant batuto varžybos vasaros olimpinėse žaidynėse debiutavo 2000 metais Sidnėjuje.

Išjodinėjimo varžybas laimėjo Vokietijos raitelės

Išjodinėjimo komandų varžybas su 81,936 balų suma laimėjo vokietės Sonke Rothenberger, Dorothee Schneider, Kristina Broring-Sprehe ir Isabell Werth.

Sidabro apdovanojimu pelnė prieš ketverius metus Londono olimpiadoje triumfavusi Didžiosios Britanijos (78,595 balo) ketveriukė (Charlotte Dujardin, Carl Hester, Spencer Wilton ir Fiona Bigwood), o bronzą iškovojo JAV (76,667 balo) ekipa (Allison Brock, Kasey Perry-Glass, Steffen Peters ir Laura Graves).

Paskutinį kartą šios rungties auksas Vokietijai buvo atitekęs 2008 metų Pekino vasaros olimpinėse žaidynėse.

Baigėsi apdovanojimų dalybos olimpiados dziudo turnyre

Penktadienį baigėsi medalių dalybos žaidynių dziudo imtynių turnyre.

Auksą moterų svorio kategorijoje virš 78 kg iškovojo dukart Senojo žemyno čempionė ir 2014 metų planetos pirmenybių bronzos medalininkė prancūzė Emilie Andeol, finale privertusi pasiduoti 2012 metų Londono žaidynių čempionę Idalys Ortiz iš Kubos.

Bronzos apdovanojimų savininkėmis tapo pasaulio pirmenybių bronzos medalininkė japonė Kanae Yamabe, kuri savo pirmoje kovoje penktadienį nugalėjo Santą Pakenytę, ir kinė Yu Song.

Vyrų turnyre (+100 kg svorio kategorija) olimpinių žaidynių čempiono titulą apgynė prancūzas Teddy Rineris, finale įveikęs japoną Hisayoshį Harasawą.

Bronzos medalius šioje vyrų svorio kategorijoje pelnė Oras Sassonas iš Izraelio bei žaidynių šeimininkas brazilas Rafaelis Silva.

Beje, po O. Sassono pergalės prieš egiptietį Islamą El-Šichabi arabas atsisakė paspausti ranką nugalėtojui.

Dviračių treke išdalinti du apdovanojimų komplektai

Išdalinti du medalių komplektai dviračių treko varžybose.

Auksą moterų komandų sprinto rungtyje iškovojo pasaulio rekordininkėmis atrankoje (31,928 sek.) tapusios kinės Gong Jinjie ir Zhong Tianshi (32,107 sek.), finale aplenkusios pasaulio čempiones ruses Darją Šmeliova ir Anastasiją Voinovą (32,401 sek.).

Bronza atiteko 2012 metų olimpiados čempionėms vokietėms Miriam Weltei ir Kristina Vogel (32,636 sek.), kurios nugalėjo ketvirtoje pozicijoje likusias australes Anną Mears ir Stephanie Morton (32,658 sek.).

Vyrų komandų persekiojimo lenktynes laimėjo ir čempionų titulą apgynė dukart planetos rekordą pagerinę britai Bradley Wigginsas, Edwardas Clancy, Stevenas Burke'as ir Owainas Doullas (3:50,256 sek.), finale aplenkę australus Alexanderį Edmondsoną, Jacką Bobridge'ą, Michaelą Hepburną ir Samą Welsfordą (3:51,008 sek.).

Bronzą pelnė danai Lasse'as Normanas Hansenas, Niklas Larsenas, Frederikas Madsenas ir Casperas Van Folsachas (3:53,789 sek.), o ketvirti liko Naujosios Zelandijos dviratininkai Pieteris Bullingas, Aaronas Gate'as, Dylanas Kennettas ir Reganas Goughas (3:56,753 sekundės).

Šaudymo iš lanko varžybos baigėsi dar viena Pietų Korėjos atstovo pergale

Antrą aukso medalį žaidynėse iškovojo Pietų Korėjos atstovas Ku Bon-Chan, penktadienį laimėjęs ir asmenines šaudymo iš lanko varžybas.

Su rinktinės draugais laimėjęs ir komandų varžybas korėjietis asmeninių varžybų finale 7:3 (30:28, 28:26, 29:29, 28:29, 27:26) nugalėjo prancūzą Jeaną-Charles'į Valladont'ą.

Bronzos apdovanojimo savininku tapo sidabrą su komanda pelnęs amerikietis Brady Ellisonas, 6:2 (27:26, 26:27, 30:28, 28:25) įveikęs olandą Sjefą van den Bergą.

Fechtavimo rapyrininkų komandų varžybas laimėjo rusai

Fechtavimo turnyre rapyrininkų komandų varžybas laimėjo rusai Aleksejus Čeremisinovas, Arturas Achmatchuzinas ir Timuras Safinas, finale 45:41 nugalėję prancūzus Erwaną Le Pechoux'ą, Enzo Lefort'ą ir Jeremy Cadot.

Bronza – pirmą kartą per 84-erius pastaruosius metus – atiteko amerikiečiams Milesui Chamley–Watsonui, Alexanderiui Massialasui ir Gerekui Meinhardtui, kurie kovoje dėl trečios vietos 45:31 sutriuškino italus Andreą Baldinį, Giorgio Avolą ir Danielę Garozzo.

Sunkiosios atletikos varžybose triumfavo šiaurės korėjietė ir iranietis

Sunkiosios atletikos varžybų svorio kategorijoje iki 75 kg aukso medalį iškovojo Rim Jong-Sim iš Šiaurės Korėjos. Rovimo veiksmu 23–ejų metų čempionė iškėlė 121 kg svorį, stūmime jai pakluso 153 kg svorio štanga, o sumoje surinko 274 kg.

Sidabro medalį iškovojusi baltarusė Darija Naumova nuo nugalėtojos atsiliko 16 kg (258 kg; 116+142).

Bronzos apdovanojimu tenkinosi ispanė Lidia Valentin Perez (257 kg; 116+141).

Vyrų varžybų svorio kategorijoje iki 85 kg nugalėjo ir pirmą olimpinių žaidynių apdovanojimą šaliai iškovojo iranietis Kianoushas Rostami, sumoje užfiksavęs naują pasaulio rekordą – 396 kg. 25–erių metų čempiono rezultatas rovime – 179 kg, o stūmime jei susidorojo su 217 kg svorio štanga.

Sidabro medalis atiteko kinui Tao Tianui (395 kg; 178+217), o bronzą pelnė Gabrielis Sincraianas (390 kg; 173+217).