Vilniečiai penktadienį namuose 2:3 (0:1, 2:0, 0:2) nusileido lyderiams Voronežo „Rossošj“ (40 tšk.) ledo ritulininkams.

Svečius pirmame kėlinyje į priekį išvedė Sergajus Ivanovas (0:54), tačiau antrajame kėlinyje po tikslių Vladislavo Nikulino (35:41) ir Vadimo Mustafajevo (38:24) jau priekyje buvo žalgiriečiai 2:1.

Trečio kėlinio viduryje Ivanas Ševčiukas (53:24) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį, likus 28 sekundėms iki rungtynių pabaigos, įmušė Andrejus Beloziorovas (59:32).

Pirmą tarpusavio susitikimą ketvirtadienį Elektrėnuose žalgiriečiai pralaimėjo 1:3 (0:1, 1:1, 0:1).

Antrą vietą MHL B grupės Vakarų konferencijoje užima „HK Zelenograd“ klubas, trečią – „HK Dmitrov“ (po 33 taškus) ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)