„Bendruomenė susivienijo, kad pakoreguotų savo kasdienę veiklą, apribodama tam tikrą dopingo kontrolės veiklą. Pripažįstame, kad šie būtini veiksmai gali paveikti sportininko pasitikėjimą, kad šios situacijos metu ar iškart po jos pabaigos rengiamos varžybos yra bus maksimaliai švarios“, – rašoma WADA pareiškime, skirtame sportininkams.

Agentūra taip pat pareiškė palaikanti glaudžius ryšius su antidopingo organizacijomis, siekdama rasti geriausius būdus, kaip efektyviai veikti šiuo laikotarpiu.

Kai bus grįžta „prie tam tikro normalumo, šios testavimo spragos bus šalinamos pasitelkiant papildomą tikslinį testavimą, ypač atsižvelgiant į tai, kad ir toliau renkami duomenys ir vykdomi tyrimai“, pridūrė WADA.

Agentūra pažymėjo, kad dopingo mėginiai ir toliau saugomi tolesnei analizei, o naudojant sportininko biologinį pasą galima nustatyti pažeidimus, padarytus per COVID-19 pandemiją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)