Sostinės komanda rungtynes pradėjo sparčiai išsiverždama į priekį – 5:1, 10:4 13:5. Svečiai iš Panevėžio nebuvo nusiteikę lengvai pasiduoti ir ėmė mažinti atsilikimą – 15:9, tačiau „Vilnius“ kėlinį užbaigė saugia persvara – 21:14.

Nors „Grifas“ antroje rungtynių pusėje įmetė daugiau įvarčių nei pirmame kėlinyje, aikštelės šeimininkai taip pat nesnaudė. Abi komandos žaidė greitą ir rezultatyvų rankinį – per 30 minučių buvo pelnyti net 45 įvarčiai. „Vilnius“ beveik patrigubino savo atotrūkį ir šventė užtikrintą pergalę 18 įvarčių skirtumu – 49:31.

„Vertinu teigiamai – laimėjome, rezultatas pasiektas. Visi žaidėjai pažaidė, manau, daugelis įmetė, taip pat ir naujokai, smagu. Dabar bus pertrauka, ruošimės tolesnėms kovoms“, – nedaugžodžiavo Vilniaus komandos atstovas Mindaugas Urbonas.

„Mano nuomone, galėjome ir labiau pasitempti. Trūko gal daugiau pasirengimo dėl ištvermės. Taip pat buvo padaryta per daug klaidų greitose atakose“, – komentavo Panevėžio komandoje rezultatyviausiai žaidęs Žygimantas Ridikas.

Artimiausiomis savaitėmis Lietuvos rankinio lygoje laukia pertrauka. Čempionato kovos, jei tam nesutrukdys epidemiologinė padėtis, į rankinio aikšteles turėtų grįžti lapkričio 21 d.

Šiuo metu čempionate pirmauja Vilniaus VHC „Šviesa“, kuriai ant kulnų lipa Klaipėdos „Dragūnas“ ir Alytaus „Varsa-Stronglasas“.

Moterų pirmenybėse Vilniaus „Eglė“ namuose priėmė viešnias iš uostamiesčio Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ merginas, tačiau svetingumu sostinės atstovės netryško. Jos šventė pergalę 31:15. „Eglės“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė Rita Repečkaitė, pelniusi 8 įvarčius, Auksė Sviderskienė pridėjo 6, Dovilė Navikaitė – 4. Klaipėdietėms 4 įvarčius pelnė Dovilė Mižutytė, po 3 pridėjo Aušra Stroputė ir Austėja Rimkutė.

Trečiąją pergalę naujajame sezone iškovojo Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės, kurios namuose priėmė Alytaus SRC „Margirio“ komandą. Kaunietės susitikimą laimėjo 38:31. Į pergalę „ACME-Žalgiris“ klubą vedė buvusi Alytaus ekipos žaidėja Deimantė Baranauskaitė, kuri pelnė 9 įvarčius, 8 pridėjo Audinga Kniubaitė, po 6 surinko Viltė Lubytė ir Martyna Vaikutė.

Intriga nepakvipo mače Šiauliuose, kur SC „Dubysa“-ŠSG susitiko su Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ merginomis. Garliavietės, kaip ir „Eglė“ bei „ACME-Žalgiris“ kol kas žygiuoja be kluptelėjimu ir mače Šiauliuose taip pat pasiekė užtikrintą pergalę. Pirmąjį kėlinį viešnios laimėjo 20:7, tad antroji susitikimo pusė jau tebuvo formalumas, kurį išsprendę Garliavos rankininkės džiaugėsi pergale – 37:16.

Daug prie tokio mažo varžovių pelnytų įvarčio skaičiaus prisidėjo aštuoniolikmetė vartininkė Skirmantė Gečaitė, kuri atrėmė 21 iš 30 (70 proc.) oponenčių metimų. Garliavos ekipai 9 įvarčius pelnė Mantė Voskresenskaja, 7 – Kamilė Bušaitė, 5 – Gabija Kleizaitė. Šiaulių komandai 4 surinko Evelina Damanskytė, po 3 Rugilė Bendikaitė, Laura Tumaitė ir Kamilė Valentonytė.

Pirmąja pergale šiame sezone džiaugėsi Vilniaus SM „Tauro“ rankininkės, kurios išvykoje užtikrintai nugalėjo SK „Molėtų“ merginas. Jau pirmajame kėlinyje uraganinį puolimą demonstravę viešnios susikūrė apčiuopiamą persvarą – 18:12. Po pertraukos Vilniaus ekipa įjungė dar aukštesnę pavarą ir galiausiai šventė pergalę – 41:23.

Po trečiojo turo turnyrinės lentelės viršujė rikiuojasi „ACME-Žalgiris“, „Cascada-HC Garliava SM“, ir „Eglė“, iškovojusios po 3 pergales, SM „Tauras“, SC „Dubysa“-ŠSG ir SRC „Margiris“ pasiekė po 1 pergalę, o „Molėtai“ kol kas pralaimėjo visus 3 mačus.