Vyrų 12,5 km nuotolyje triumfavo antrą pergalę iš eilės bei trečią šio sezono pasaulio taurės varžybose iškovojęs vokietis Simonas Schempas. Be klaidų šaudęs Vokietijos biatlonininkas nuotolį įveikė per 30 minučių 46,5 sekundės ir finiše 16,6 sekundės aplenkė vieną baudos ratą sukusį šio sezono lyderį prancūzą Martiną Fourcade'ą.

23,4 sekundės nuo vokiečio atsilikęs trečias finišo liniją kirto dusyk šaudykloje suklydęs rusas Antonas Šipulinas.

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 7 lenktynių):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 348 tšk.
71.Aleksandr Žirnyj (Ukraina) 1

Moterų 10 km lenktynėse pirmą pergalę šį sezoną iškovojo be klaidų šaudžiusi vokietė Laura Dahlmeier. Ji sugaišo 30 minučių 8,9 sekundės ir 18,0 sekundžių aplenkė taip pat be baudos ratų finišavusią jaująją sezono lyderę prancūzę Mari Dorin Habert.

Kartą šaudykloje suklydusi ir nugalėtojai 55,2 sekundės pralaimėjusi suomė Kaisa Makarainen užėmė trečią vietą, o ketvirta liko baudos ratą sulusi ir sezono lyderės poziciją bendroje įskaitoje praradusi čekė Gabriela Soukalova, kuri nuo vokietės atsiliko 1 minute 4,6 sekundės.

1. Marie Dorin Habert (Prancūzija) 309 tšk.