Antrose draugiškose rungtynėse „Balticos“ vartus gynė Artūras Pavliukovas. Pirmame kėlinyje žaidimas ir vėl buvo apylygis.

16-ą minutę po tikslaus M. Titoko perdavimo, svečius į priekį išvedė Igoris Varivončikas (0:1). Lietuviai neleido baltarusiams ilgai džiaugtis persvara ir likus 10 sekundžių iki kėlinio pabaigos, Vladislavas Nikulinas (E. Rybakovas, A. Cukanovas) išlygino rezultatą (1:1).

Antro kėlinio pradžioje baltarusis K. Chenkelis tiksliai perdavė ritulį komandos draugui Glebui Panfilovui, kuris pelnė įvartį (1:2). 28-ą minutę ir vėl tiksliai sužaidė Lietuvos ekipos puolimo trijulė E. Rybakovas, A. Cukanovas ir V. Nikulinas, kuris pelnė antrą savo įvartį (2:2). Vos po kelių minučių Sergejus Boicovas ir A. Cukanovas ir vėl perdavė ritulį „Balticos“ puolėjui V. Nikulinui, kuris pelnė trečią įvartį šiose rungtynėse (3:2).

Iniciatyvą perėmė Lietuvos atstovai ir neišleido jos iki rungtynių pabaigos. 36-ą minutę po tikslių I. Četvertako ir P. Gintauto perdavimų, ritulį į svečių vartus pasiuntė puolėjas Danielis Nomanovas (4:2). Tačiau vos po minutės Baltarusijos ekipa atsakė tuo pačiu. Įvartį pelnė svečių žaidėjas Grigorijus Veremejevas (I. Varivončikas). Antras kėlinys baigėsi minimalia šeimininkų persvara.

Trečio kėlinio pradžioje už muštynes 10 minučių baudą gavo P. Gintautas. Tačiau ir vėl puikiai sužaidė „Balticos“ ekipos trijulė. Po V. Nikulino ir A. Cukanovo perdavimų, įvartį pelnė komandos kapitonas E. Rybakovas (5:3). „Balticos“ ekipa mėgavosi žaidimu ir nepaliko jokių šansų Baltarusijos komandai išlyginti rezultato.

Likus minutei iki kėlinio pabaigos, minutės pertraukėlę paėmė Baltarusijos ekipa. Po jos svečiai žaidė be vartininko. Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos, po tikslių D. Nomanovo ir I. Četvertako perdavimų, ritulį į tuščius vartus pasiuntė „Balticos“ gynėjas S. Boicovas (6:3). Antrose draugiškose rungtynėse Lietuvos klubas šventė pergalę.

Baudos minutės: 20:6.

„Balticos“ ekipos vyriausias treneris Aigaras Ciprusas komentavo abejas draugiškas rungtynes (1:2, 6:3).

„Be abejonės, susitikimai mums buvo labai naudingi. Turėjau progą pamatyti žaidėjų galimybes, jų pliusus bei munusus. Esu labai patenkintas kai kuriais žaidėjais, ypač antrose rungtynėse jie parodė tikrą meistriškumą ir gerą techniką. Žinoma, kitiems dar reikia stengtis. Jauniems žaidėjams netrūksta azarto ir noro kovoti, tačiau iki MHL lygio jiems dar tolokai, tad reikės daug dirbti. Dabar turiu laiko viską apgalvoti ir nuspręsti, kuriuos žaidėjus palikti komandoje, o kuriems teks dar padirbėti ir laukti kitos progos“.

Vyriausias Baltarusijos jaunimo rinktinės treneris Andrejus Kovaliovas po dviejų susitikimų su „Balticos“ ekipa sakė, kad jo auklėtiniai rengiasi pasaulio čempionatui.

„Taip jau būna. Pirmą susitikimą laimėjome, tačiau komandos žaidimu nelikau labai patenkintas. Tuo metu nors antras rungtynes pralaimėjome, vaikinai sužaidė pakankamai gerai. Šiuo metu vyksta intensyvus pasiruošimas pasaulio čempionatui, tad galbūt žaidėjams pritrūko jėgų ir energijos. Iki čempionato mūsų rinktinę turėtų papildyti dar keli žaidėjai, kurie tikiuosi komandą sustiprins“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)