Pergales 60 m bėgimo rungtyje iškovojo sprinteriai iš Vilniaus sporto klubo „COSMA“. Distanciją per 7,47 sek. įveikusi Eva Misiūnaitė pagerino asmeninį rekordą, o Gediminas Truskauskas (6,71 sek.) pakartojo LLAF taurės varžybų rekordą ir jau ketvirtą kartą paeiliui laimėjo šią rungtį.

400 m bėgimo rungtyje atkaklią pergalę iškovojo Monika Lina Eglinskas, kuri pagerinusi asmeninį rekordą tik 0,03 sek. aplenkė antroje vietoje likusią Robertą Žikaitę. Tarp vyrų geriausiai pasirodė 18-metis Lukas Sutkus (49,13 sek.).

800 m bėgimo rungtyje asmeninį rekordą pagerinusi Eglė Vaitulevičiūtė taurę laimėjo trečią kartą iš eilės (2 min 13,82 sek.). Vyrų bėgime Oleh Myronets (Ukraina) pagerino LLAF taurės varžybų rekordą (1 min 51,62 sek.). Beje, pastarasis startavo ir 400 m bėgimo rungtyje, kurioje liko antras.

Vidutinio bėgimo nuotolyje (1500 m) vyko bene įtempčiausios kovos, kadangi geriausią Lietuvos sezono rezultatą užfiksavusi Aurika Balsytė (4 min 43,80 sek.) tik mažiau nei sekunde aplenkė Akvilę Bučytę. Vyrų bėgime nugalėtojas paaiškėjo tik paskutiniuose metruose, kadangi asmeninį rekordą fiksavęs Mažvydas Peleckas (4 min. 13,46 sek.) vos 0,05 sek. aplenkė antroje vietoje likusį Justiną Laurinaitį.

Ilgiausiame 3000 m bėgime taures iškovojo favoritai – Lina Kiriliuk (9 min 44,70 sek.) ir Simas Bertašius (8 min 11,81 sek.). Abu sportininkai šiose varžybose laimėjo antrą kartą, o Simas dar ir pagerino LLAF taurės varžybų rekordą.

Gediminas Truskauskas

60 m barjeriniame bėgime nugalėjo asmeninį rekordą pagerinusi Neda Lasickaitė (8,62 sek.) ir antrus metus iš eilės greičiausiai bėgęs Rokas Ickys (7,99 sek.).

Šuolių į aukštį rungtyje konkurencijos nesulaukė septintą kartą taurę iškovojusi Airinė Palšytė, kuri įveikė 1.85 m aukštį. Tarp vyrų geriausiai pasirodė Algirdas Asauskas (1.85 m), kuris šią rungtį laimėjo antrą kartą paeiliui.

Favoritės statusą pateisino ketvirtą kartą taurę laimėjusi Jogailė Petrokaitė (6.44 m), kuri šuolių į tolį rungtyje iškovojo įtikinamą pergalę ir nušoko beveik pusę metro toliau nei antroje vietoje likusi Eivilė Cemnolonskytė (5.97 m). Tarp vyrų vyko gerokai įtemptesnė kova, kurią 2 cm persvara laimėjo asmeninį rekordą uždarose patalpose gerinęs Artūras Raklevičius (7.39 m).

Trišuolyje triumfavo geriausią Lietuvos sezono rezultatą užfiksavęs Gustas Griška (14.52 m) ir asmeninį uždarų patalpų rekordą jau antrame bandyme pakartojusi Aina Grikšaitė (13.54 m).

Rutulio stūmimo rungtyje, įtikinama persvara (beveik 3 m), jau ketvirtą kartą iš eilės nugalėjo Ieva Zarankaitė (15.45 m). Tarp vyrų geriausiai pasirodė geriausią Lietuvos sezono rezultatą užfiksavęs Vytenis Ivaškevičius (16.82 m).

Lietuvos sporto klubų komandinėse varžybose užtikrintai triumfavo Vilniaus sporto klubas „COSMA“, kuris už nugaros paliko Šiaulių lengvosios atletikos klubą „PIRAMIDĖ“.