Nors triatlonas skamba kaip sudėtingas sportas, susidedantis iš plaukimo, važiavimo dviračiu ir bėgimo, šis sportas turi įvairiausias rungtis, kur save gali atrasti kiekvienas.

Liepos 28 dieną LTT kartu su Vilniaus savivaldybe organizuoja Vilniaus triatloną. Varžybos bus rengiamos Valakampių II paplūdimyje. Dalyviams teks Neryje nuplaukti 200 m, dviračiais įveikti 10 km ir nubėgti 2,5 km.

Pirmą kartą šis renginys Vilniuje surengtas 2019 metais ir susilaukė gausaus dalyvių būrio. 2020 metais sportininkų skaičius Vilniuje buvo dar didesnis. Dabar ši graži šventė atsinaujina po nedidelės pandeminės pertraukos.

Pasak LTT direktoriaus Andriaus Jaramino, supersprinto („Tri-Fun“) distancija ir buvo sukurta tam, kad ją galėtų įveikti praktiškai kiekvienas. Nuo jos savo karjeras pradėjo ir dabar pergales pagrindinėse distancijose skinantys atletai.

Vilniuje dalyviai varžysis ne tik individualiose lenktynėse, bet ir galės rungtyniauti estafetėje. Komandą sudaro trys dalyviai, kurie turės keistis tarp rungčių.

Vilniaus TRI FUN triatlonas

Triatlonas atranda ir Klaipėdą

Iškart po Vilniaus triatlono, liepos 30 dieną, su šiuo sportu galės labai lengvai susipažinti ir Lietuvos uostamiesčio gyventojai ir miesto svečiai. LTT kartu su Lietuvos triatlono federacija, Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla bei VšĮ „Klaipėdos sporto draugija“ organizuoja Klaipėdos triatloną.

Varžybos vyks Malūno parke. Čia taip pat vyks „Tri-Fun“ distancijos varžybos bei estafetės rungtis. Taip pat atskiri startai bus duoti ir jaunimui. „Vaikų-Tri“ rungtis – 50 m plaukimas, 2,5 km važiavimas dviračiu ir 500 m bėgimas. Patys mažiausieji, vaikai iki 6 metų galės dalyvauti „Splash&Run“ rungtyje – jie turės nubėgti iki vandens, sušlapti ir bėgti 100 m iki finišo.

„Klaipėdos triatlonas vyks „Jūros šventės“ metu, todėl suprantame, kad tai bus didelis renginys. „Tri-Fun“ distancija yra labai smagi ir nesudėtinga, todėl šiame renginyje visi uostamiesčio ir Klaipėdos krašto gyventojai galės išbandyti triatloną ir „užsikabinti“ už šio sporto. Džiugu, kad šios šventės metu vyks ir Lietuvos mišrių estafečių čempionatas“, – kalbėjo A. Jaraminas.

Lietuvos mišrų estafečių triatlono čempionate komandą sudaro keturi dalyviai: du vyrai, dvi moterys, kiekvienas turi įveikti po numatytą triatloną ir perduoti estafetę komandos nariui, startuojama tvarka: vyras, moteris, vyras, moteris.

Vilniaus ir Klaipėdos triatlonai – gera galimybė jėgas išbandyti prieš kitus šio sezono Lietuvos triatlono taurės renginius. Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiai vyks trys paskutiniai LTT etapai – Skaudvilėje, Veisiejuose bei Druskininkuose.

Dar vienas LTT etapas – Jonavos triatlonas – bus surengtas jau liepos 23 dieną.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės