„Kadangi laukia komandinės varžybos – dvigubai smagiau“, – pabrėžė atletė.

Rugsėjo 3 dieną Vilniaus sporto festivalį papuošiančiame renginyje susirungs stipriausios vyrų, moterų ir mišrios dviejų asmenų komandos. Varžybos vyks „Hyper Madley“ formatu – visas rungtis komandos atliks per 2 valandas.

„Double Trouble“ komanda, kurioje R. Pakštaitė surems pečius su Mantu Grikšu, jau laukia gimnastikos rungties. „Būtent ji reikalauja daugiausiai sinchroniškumo, kas labiausiai parodo komandos gebėjimą bendrauti tarpusavyje. Manau, tai yra stiprioji mūsų komandos pusė“, – sakė „Brasa CrossFit“ atstovė.

Ji priminė, kad komandinėse varžybose pirmą kartą „Double Trouble“ pasirodė prieš ketverius metus. Tuomet komanda užėmė ketvirtą vietą.

„Tikrai abu patobulėjome, bet patobulėjo ir kiti. Dalyvauti varžybose su antra puse – ir pliusas, ir iššūkis, – nusišypsojo R. Pakštaitė. – Iš vienos pusės, manau, gerai vienas kitą pažįstame ir varžybose bus lengviau komunikuoti, iš kitos pusės, abu turime stiprias nuomones, kurias tikrai išsakome vienas kitam, todėl atsiranda kompromiso ieškojimo faktorius“.

R. Pakštaitė tuoj suskubo paaiškinti ir komandos pavadinimą: „Double Trouble“? Smagus žodžių žaismas, simbolizuojantis, kad abu gyvenime nuolat prisigalvojame sau bėdų ir iššūkių, nemėgstame sėdėti komforto zonoje“.

Apie komandos pavadinimą – „Fit Dadies“ – su šypsena pasakojo ir Edgaras Krasavcevas.

„Pamenu, kaip su komandos draugu Evaldu Rudzevičiumi diskutavome apie pavadinimą... Jis atsiuntė kelis savo variantus. Vienas iš jų buvo būtent „Fit Dadies“. Abu turime vaikų, pilvo presas matosi – kodėl gi ne „Fit Dadies“? – šypsojosi atletas.

E. Krasavcevas net neslepia: „Net nesuprantu nusiteikimo „Dalyvauti varžybose tam, kad dalyvauti. Startuosime su tam tikrai lūkesčiais“.

„Jei nežinai, ko važiuoji į varžybas, geriau tada sėdėti namuose, – sakė atletas. – Norime patekti tarp prizininkų. Nėra, ko čia slėpti“.

Iš dviejų „SunCity CrossFit“ atlečių – Monikos Milieškaitės ir Mildos Budrikienės – sudaryta merginų „Double M“ komanda taip pat neslepia savo tikslo – pasilinksminti.

Tačiau organizatoriams paskelbus užduotis, kurias turės atlikti komandos, linksmybių tvaikas tuoj išgaravo.

„Supratome, kad nebus tik pasilinksminimas, o reikės ir padirbėti. Nustebome, kuomet pamatėme rungtis. Atsirado ir šiek tiek nerimo, bet nusprendėme nemesti ir važiuoti toliau, – nusijuokė M. Milieškaitė. – Labai džiaugiuosi, kad Milda sutiko su manimi dalyvauti šiose varžybose. Sportuojame toje pačioje salėje jau porą metų, visada stengiausi neatsilikti nuo Mildos ir tikiu, kad dabar, būdamas vienoje komandoje, paspausime viena kitą“.

M. Milieškaitė pasidžiaugė, kad varžybos Lukiškių aikštėje prisidės prie funkcinio sporto populiarinimo. „Matydamas palaikymą, emocijas, dalyvių prakaitą ir visišką atsidavimą ne vienas gali pakibti ant šių emocijų ir panorti išbandyti funkcinį sportą. Panašiai ir pati atsiradau salėje – pamačiau, pabandžiau, patiko, užkibau“, – nusišypsojo atletė.

Lietuvos funkcinio sporto komandinio čempionato finalo tvarkaraštis (Vilniaus Lukiškių aikštė, rugsėjo 3 d.):

– 08:30 – Sportininkų registracijos pradžia;
– 09:45 – Rungčių ir standartų pristatymas (moterų komandos);
– 10:00 – Moterų komandų varžybų rungtys;
– 12:00 – Pertrauka;
– 12:15 – Moterų komandų apdovanojimai;
– 12:45 – Rungčių ir standartų pristatymas (mišrios komandos);
– 13:00 – Mišrių komandų varžybų rungtys;
– 15:00 – Pertrauka;
– 15:15 – Mišrių komandų apdovanojimai;
– 15:45 – Rungčių ir standartų pristatymas (vyrų komandos);
– 16:00 – Vyrų komandų varžybų rungtys;
– 18:00 – Pertrauka;
– 18:15 – Vyrų komandų apdovanojimai.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją