Vasario 25-26 dienomis įvyksiančiame paskutiniame reguliaraus sezono ture vilniečiams beliks garbingai kovoti su varžovais ir iškovoti kiek galima daugiau taškų.

Pirmosios lietuvių rungtynėse su varžovais iš „Vendetta“ klubo vyko pagal labai atkakliai ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. Mūsiškiai pralaimėjo priešininkams 1:2 (0:1, 1:0, 0:1).

Antras „Vienuolių“ varžovas buvo didžiausias turnyro atradimas, iš 17-18 metų jaunuolių sudaryta Minsko „Energija“ komanda. Pirmo rato rungtynės baigėsi taikiai 3:3, o antrose tarpusavio rungtynėse vilniečiai jau neturėjo teisės prarasti taškų, nes reikalinga buvo tik pergalė. Deja, kova buvo pralaimėta rezultatu 4:7 (3:2,0:1,1:4) ir palaidotos viltys pratęsti kovą dėl medalių.

Kitos rungtynės baigėsi taip: „Stella“ – „Dinamit“ 5:3 (0:0, 4:0, 1:3), „Partizan“ – „Stoličnyje Drakony“ 6:1 (1:0, 1:1, 4:0).