„Pankai“ rimtai ėmėsi jau trečio varžovo iš eilės ir pastaruoju metu buksuojantis „Ober-Haus“ gretai atidavė savo tvirtovę. Užteko 15 minučių, po kurių rezultatas jau buvo 4:1.

Po to kai antrajame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 7:2, abejojančiųjų pankų sėkme nebeliko.

Vos 8 baudos minutes surinkusi viena nedrausmingiausių čempionato komandų „Hockey Punks“ rungtynėse pademonstravo discipliną ir pelnytai džiaugėsi pergale, nors trečiajame kėlinyje ir atsipalaidavo bei leido varžovams sumažinti skirtumą.

Po šios sėkmės „Hockey Punks“ po trijų pergalių spurto ne tik kad pabėgo iš paskutiniosios čempionato vietos, bet ir pakilo į ketvirtąją vietą, garantuojančią teisę žaisti finaliniame ketverte. Vilniečiai sukūrė intrigą, kadangi iš ketvirtosios vietos išstūmė taip pat 18 taškų turinčią ir į finalinį ketvertą pretenduojančią Juodupės „Juodupę“.

Vilniaus „Ober-Haus“ – Vilniaus „Hockey Punks“ 5:8 (1:4, 1:3, 3:1).

„Ober-Haus“: K. Kubilius 3, E. Stankevičius, D. Bisturys po 1 įvartį.

„Hockey Punks“: M. Kartenis, A. Visockas po 2, K. Šlikas, D. Dirginčius, Š. Suchomlinas, M. Kieras po 1 įvartį.