Tai buvo pirmosios ledo ritulio čempionato rungtynės Lietuvos istorijoje, įvykusios tokio dydžio arenoje.

Iniciatyvos ėmęsi „Hockey Punks“ tikisi visą sezoną namų rungtynes žaisti šioje aikštėje. Būtent naujoji namų arena padėjo „pankams“ pirmiesiems išsiveržti į priekį jau rungtynių pradžioje po Mindaugo Dauksevičiaus įvarčio (03:20). Dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Rokas Bazys (16:50).

„Hockey Punks“ nenuleido rankų ir toliau ieškojo kelių prie varžovų vartų. Antrajame kėlinyje Šarūnas Suchomlinas (21:50) daugumoje ir Edvardas Ivankevičius (31:19) leido aikštelės šeimininkams atsiplėšti dviem įvarčiais 3:1, tačiau „Geležinis vilkas“ smogė skaudžiai atgal – iki antrojo kėlinio pabaigos likus 7 sekundėms Justas Fedorovičius pelnė įvartį ir „pankams“ į rūbinę nusiuntė priminimą, jog varžovai lengvai nepasiduos.

Rūbinėje išvadas „Hockey Punks“ padarė ir vienas labiausiai patyrusių komandos žaidėjų Šarūnas Kuliešius (41:34) įvarčiu pradėjo trečiąjį kėlinį. Karolis Šlikas (49:23) padidino „Hockey Punks“ persvarą iki 2 įvarčių, tačiau jau po minutės Edvinas Stankevičius vėl sušvelnino skirtumą iki minimumo. Netrukus prasidėjusiomis pražangų lenktynėmis nepasinaudojo nė viena komanda, o tašką rungtynėse padėjo Š.Suchomlinas, (59:33) pelnęs paskutinį rungtynių įvartį.

„Hockey Punks“ – „Geležinis vilkas“ 6:3 (1:1, 2:1, 3:1).

„Hockey Punks“: Š. Suchomlinas 2, M. Dauksevičius, E. Ivankevičius, Š. Kuliešius, K. Šlikas po 1 įvartį.

„Geležinis vilkas“: R. Bazys, J. Fedorovičius, E. Stankevičius po 1 įvartį.

Trečiadienį ledo ritulio čempionate Kaune 19.30 val. vietos „Baltų ainiai“ priims Rokiškio „Rokiškį“.