Pirmosiose namų rungtynėse su varžovu iš Rusijos „Balticos“ vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Vos prasidėjus susitikimui už varžovo prispaudimą prie borto baudą gauna lietuvių žaidėjas A. Tsukanovas. 6 min. už pakištą koją buvo nubaustas ir lietuvis Vaidotas Rastenis. 7 min. prasižengė rusas Vitalijus Charlamovas. 14 min. „Ogi“ ekipa už neteisingai atliktą keitimą gavo komandinę baudą. 18 min. esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje įvartį pelnė „Balticos“ kapitonas Edgaras Rybakovas (A. Cukanovas, V. Nikulinas) ir išvedė šeimininkus į priekį - 1:0. 19 min. prasižengė „Balticos“ naujokas R. Zonenbergas. Pirmasis kėlinys baigiasi minimalia šeimininkų persvara.

Antrajame kėlinyje toliau vyko nuožmi ir lygi kova. 25 min. už varžovo kliudymą lazda baudžiamas „Balticos“ gynėjas Ondrėjus Burzala. Po minutės už pakištą koją nubaustas ir „Ogi“ gynėjas Romanas Oparinas. 31 min. už kojos pakišimą nubaustas lietuvių žaidėjas O. Burzala. Kiek vėliau prasižengė rusas T. Lakejevas. 38 min. atrodė, kad „Balticos“ ekipa pelnė puikų įvartį, tačiau po epizodo vaizdo peržiūros įvartis buvo neįskaitytas, nes ritulys nekirto vartų linijos. Atkakliame kėlinyje įvarčių pelnyti nepavyko nei vienai komandai.

Trečiajame kėlinyje abi komandos žaidė agresyvų ir greitą ledo ritulį. 47 min. „Balticos“ persvarą padidino Aimas Fiščevas, kuris po B. Rejžeko ir I. Mašencovo perdavimų pasiuntė ritulį į vartus - 2:0. Likus žaisti vos dviems minutėms iki kėlinio pabaigos greitą ataką surengė svečiai ir „Ogi“ puolėjas A. Ganzvindas atgaivino intrigą - 1:2. Po įvarčio „Balticos“ vartininkas V. Kuzminas už išlietas emocijas gavo techninę baudą. Vos po pusės minutės „Ogi“ žaidėjai vėl šturmavo „Balticos“ vartus ir po A. Ganzvindo bei D. Puškariovo perdavimų įvartį pelnė rusų puolėjas Ivanas Komovas - 2:2. Trečiasis kėlinys baigėsi lygiosiomis ir buvo skirtas pratęsimas.

Jame komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau sėkmingai jų užbaigti nepavyko. 65 min. už varžovo laikymą rankomis 2 min. baudą gavo „Ogi“ žaidėjas Jegoras Solovjovas. „Baltica“ paėmė minutės pertraukėlę, tačiau pratęsimas baigėsi be įvarčių. Tada skirta baudinių serija. „Balticos“ vartus gynė V. Kuzminas, „Ogi“ vartuose – Vladislavas Rodinas. Esant lygiam rezultatui baudinių serijoje lemiamą įvartį pelnė „Balticos“ žaidėjas A. Tsukanovas ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 3:2.

Po pergalės prieš Rusijos „Ogi“ ekipą Vilniaus „Baltica“ su 45 taškais užima septintą vietą turnyro lentelėje vos trimis taškais atsilikdama nuo artimiausio varžovo Rygos „Juniors“. Artimiausios rungtynės sausio 17 d. 19 val. prieš tą pačią Rusijos ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)