Pirmose rungtynėse namuose su Latvijos ekipa „Balticos“ vartus gynė Filipas Luley. Pirmame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, tačiau paskutinę minutę varžovams vis dėlto pavyko įveikti Lietuvos komandos gynybą ir po tikslaus P. Zvirgzdinio perdavimo, įvartį pelnė puolėjas Peteris Priedinis (0:1).

Antrame kėlinyje varžovai iš Latvijos perėmė iniciatyvą. 23-ią minutę po P. Priedinio ir A. Burcevo perdavimų, įvartį pelnė Emilis Potapovas (0:2). Dar po kelių minučių lietuvių gynybą įveikė Jurijus Moiseičenka (0:3). 38-ą minutę prasižengia Artūras Rybakovas, o latviai pasinaudojo žaidėjų persvara aikštėje ir Paulis Zvirgzdinis pelnė ketvirtą įvartį (E. Potanovas ir K. Ozolas). Antras kėlinys baigiasi svečių naudai 0:4.

Trečiame kėlinyje šeimininkai siekia revanšo, tačiau nesėkmingai. 44-ą minutę po M. Abeličio perdavimo, ritulį į vartus pasiuntė Rudolfas Maslovskis (0:5). 52-ą minutę Oskaras Batnia pelnė dar vieną įvartį svečiams (0:6). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos tašką rungtynėse padėjo „Juniors“ klubo žaidėjas J. Moiseičenka, pelnęs antrą savo įvartį (0:7).