Nešvilio ekipos vartininkas suomis Pekka Rinne 17,1 tūkst. žiūrovų džiaugsmui atrėmė visus 37 varžovų smūgius, tarp jų ir pratęsimo metu į jo vartus skirtą baudinį (bulitą), kurio nerealizavo Jordanas Eberle. Tai buvo antros sausos P. Rinne „sausos“ rungtynės šį sezoną.

„Predators“ klubas (32 tšk.) iškovojo 15-ą pergalę 22-ose reguliaraus sezono rungtynėse ir pakilo į antrą vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje. Tai buvo trečias aikštės šeimininkų laimėjimas iš eilės.

„Oilers“ komanda (15 tšk.) patyrė 17-ą nesėkmę per 23-is mačus, pralaimėjo net aštuntą kartą iš eilės ir yra Vakarų konferencijos autsaiderė. Kanados klubo vartininkas Viktoras Fasthas atrėmė 24-is priešininkų metimus.

Rezultatas:

Nešvilio „Predators“ - Edmontono „Oilers“ - 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0), - po pratęsimo.

63:55 Filip Forsberg [1 - 0]