Velomaratonas“ jau tapo gražia tradicija. Čia važiuojantys dviračių mėgėjai savo pavyzdžiu rodo, kad aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas sutelkia vis daugiau žmonių. Kviečiu bendruomenes, bičiulius ir šeimas iš visos Lietuvos burtis į komandas ir visiems kartu dalyvauti didžiausioje dviračių šventėje“, – sakė D. Grybauskaitė.

Į aktyviausios bendruomenės apdovanojimą gali pretenduoti miestų, miestelių bendruomenių, pilietinių iniciatyvų, jaunimo organizacijų, šeimų ir bičiulių komandos. „Velomaratono“ dieną Prezidentė pasveikins renginio dalyvius ir įteiks „Aktyviausios komandos“ marškinėlius.

Praėjusiais metais šis apdovanojimas atiteko Jonavos bendruomenei. Prie „Velomaratono“ starto linijos besirikiuojanti bendruomenė išsiskyrė pasipuošę mėlynos spalvos komandiniais marškinėliais ir miesto simboliu – vėliava. Jonaviškiai sutelkė suaugusiuosius ir vaikus bei dideliu būriu startavo „Velomaratone" su jauniausiu meru priešakyje.

„Velomaratonas“ – penktus metus iš eilės priešpaskutinį rugpjūčio savaitgalį vykstantis populiariausias renginys dviratininkams. Rugpjūčio 24 dieną (sekmadienį) dviratininkai galės dalyvauti: vaikų (2,4 km), ERGO mėgėjų (10, 20 ar 30 km) arba „Quadrum Business City“ sportininkų (50 arba 100 km) važiavimuose. Nemokama vardinių numerių registracija vyks iki rugpjūčio 16 dienos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės