Distancijos suskirstytos į sportininkų (80 km arba 40 km), mėgėjų (24 km) ir vaikų (2,4 km).

Renginio organizatoriaus Benedikto Vanago teigimu, tokie renginiai ženkliai prisideda prie dviračių kultūros puoselėjimo Lietuvoje bei padeda formuoti ir miesto veidą.

„Rekordiškai daug entuziastų, sportininkų bei žiūrovų pritraukiantis renginys - vienas gražiausių sporto ir sveikatinimo renginių Lietuvoje. Tokie renginiai formuoja išskirtinę dviračių mylėtojų kartą, miesto veidą, skatina užsiimti aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu. Taip pat tai puiki ir aktualių socialinių temų platforma, siekianti informuoti bei šviesti visuomenę“, – kalbėjo „Velomaratoną“ organizuojančio Nacionalinio automobilių klubo direktorius Benediktas Vanagas.

Prieš trejetą metų startavęs renginys sparčiai populiarėja. Pirmais metais sulaukęs apie 2700 dalyvių, antrais metais Vilniaus gatvėmis jau važiavo rekordinis (3700) dviratininkų skaičius. Šiemet, organizatorių teigimu, planuojamas dar didesnis dalyvių skaičiaus, tad siekiant užtikrinti sklandų starto numerių išdavimą, dalyviai raginami registruotis ankščiau.

Registracija į renginį yra nemokama iki rugpjūčio 18 dienos. Nespėję užsiregistruoti laiku, galės tai padaryti ir renginio savaitę, tačiau jau sumokėjus starto 50 litų mokestį.

„Velomaratono“ renginio organizatorius – Nacionalinis automobilių klubas.

Velomaratono mėgėjų važiavimas
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės