Taip pat 7 taškus surinko tik pagal papildomus rodiklius lietuvei nusileidusi ketvirtoje vietoje liko pasaulio čempionė kinė Hou Yifan (2623).

Turnyro nugalėtoja tapo Indijos atstovė Humpy Koneru (2589). Ji surinko 7,5 taško iš 11 galimų ir tik pagal papildomus rodiklius aplenkė antroje vietoje likusią Slovėnijos šachmatininkę Anną Muzyčiuk (2598).

Tai buvo ketvirtas 2011-2012 metų sezono FIDE „Grand Prix“ serijos turnyras ir trečias, kuriame dalyvavo V. Čmilytė.

2011 metais turnyre Šenžene (Kinija) lietuvė liko devinta, o Nalčike (Rusija) užėmė ketvirtą vietą.

Bendroje įskaitoje po keturių turnyrų iš šešių V. Čmilytė surinko 235 taškus ir pakilo į ketvirtą vietą tarp devyniolikos dalyvių. Lietuvos šachmatininkę bendroje įskaitoje lenkia tik planetos čempionė kinė Hou Yifan (420 tšk.), Slovėnijos šachmatininkė A. Muzyčiuk (360 tšk.) bei ukrainietė Kateryna Lahno (260 taškų).

V. Čmilytė dabar dalyvaus baigiamajame dvylikos dalyvių FIDE „Grand Prix“ serijos moterų šachmatų turnyre, kuris lapkričio 16-30 dienomis vyks Stambule (Turkija).