Auksą ir sidabrą šioje rungtyje iškovojo dar du Rusijos sportininkai - atitinkamai Maksimas Burtasovas (34:20,2) bei Jevgenijus Petrovas (atsiliko 13,7 sek.). Abu jie šaudykloje suklydo po 6 kartus.

24-ą vietą jaunių persekiojimo lenktynėse užėmė aštuonis baudos ratus sukęs Karolis Dambrovskis (+4:30,30) ir 30-as tarp 33-jų finišavusių liko trissyk nepataikęs Rokas Suslavičius (+6:20,9).

Edvinas Tomaševičius pirmoje ugnies linijoje suklydo tris kartus ir turėjo pasitraukti iš varžybų, nes jį ratu aplenkė lyderiai.

Kitų persekiojimo lenktynių nugalėtojai bei prizininkai ir lietuvių užimtos vietos: