Finalas truko 1 val. 14 min.

S. Kuznecova tapo pirmąja Rusijos tenisininke, laimėjusia "US Open" pirmenybes.

Beje, Svetlanos tėvas Aleksandras Kuznecovas yra garsus Rusijos dviračių sporto treneris, mama Galina - šešiskart pasaulio dviračių treko čempionė, o brolis Nikolajus - 1996 metų Atlantos olimpinių žaidynių dviračių treko vicečempionas.

Rusijos tenisininkės šiemet laimėjo tris iš keturių "Grand Slam" serijos turnyrų. Atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtoja tapo Anastasija Myskina, o Vimbldono turnyre triumfavo Marija Šarapova.

Vyrų vienetų varžybų finale sekmadienį susitinka pirmoji pasaulio raketė 23 metų šveicaras Rožė Federeris (Roger Federer) ir jo bendraamžis australas Leitonas Hjūitas (Lleyton Hewitt, 4).

Pusfinalyje R. Federeris įveikė britą Timą Henmaną (5) 6:3, 6:4, 6:4, o 2001 metų šių varžybų nugalėtojas L. Hjūitas pranoko Švedijos atstovą Joachimą Johansoną (Joachim Johansson, 28) 6:4, 7:5, 6:3.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.