Elektrėnų „Energija“ penktose sezono rungtynėse 4:6 (1:1, 2:3, 1:2) nusileido penktą pergalę per septynerias rungtynes iškovojusiai Baltarusijos aštuoniolikmečių komandai.

„Energija“ puikiai pradėjo rungtynes, kai vienas komandos lyderių P. Verenis (5:14, rez. perdav. Ilja Četvertakas) pasižymėjo jau 6-ą minutę bei išvedė svečius į priekį rezultatu 1:0.

Nors šiame kėlinyje abi komandos prasižengė po kartą, tačiau nei vienai kiekybinės persvaros išnaudoti nepavyko.

Itin skaudžiai „Energijai“ pasibaigė pirmas kėlinys. Dimitrijus Kotas (19:10) įmušė įvartį „į rūbinę“ bei prieš pat pertrauką išlygino rezultatą - 1:1.

Po pertraukos sugrįžusi „Energija“ patyrė dar vieną skaudų smūgį. 15-ą antro kėlinio sekundę Glebas Andrejevas (20:15) pirmą kartą išvedė šeimininkus į priekį 2:1. Nors po beveik šešių minučių P. Verenis (25:56, rez. perdav. I. Četvertakas) įmušė antrą savo ir „Energijos“ įvartį (2:2), tačiau Ivanas Drozdovas (26:56) jau po minutės sugrąžino šeimininkams minimalų pranašumą - 3:2.

Kėlinio pabaigoje komandos ir vėl apsikeitė įvarčiais. Iš pradžių Archipas Ledenkovas (38:20) padidino baltarusių pranašumą iki dviejų įvarčių (5:3), tačiau pačioje kėlinio pabaigoje Deividas Kazlauskas (39:41, rez. perdav. Edgaras Protčenka) sušvelnino deficitą iki minimumo - 4:5.

Trečio kėlinio pradžioje Jevgenijus Čugajus sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o I. Drozdovas (46:26) sugrąžino šeimininkams dviejų įvarčių persvarą - 6:4.

Situaciją gelbėti bandė P. Verenis (50:33, rez. perdav. E. Protčenka), mušdamas trečią savo įvartį bei sušvelnindamas deficitą iki minimumo (4:5), tačiau netrukus Glebas Firsovas (52:46) įmušė šeštą šeimininkų įvartį (6:4) ir sudaužė „Energijos“ viltis kovoti dėl pergalės.

„Energija“ per penkerias rungtynes yra iškovojusi dvi pergales ir su 5 taškais tarp dvylikos komandų žengia dešimtoje pozicijoje. Tuo metu baltarusiai su 15 taškų rikiuojasi antroje vietoje.

Kitas tarpusavio rungtynes komandos žais sekmadienį 17.00 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)