Skriemulinių lankų vyrų grupėje, kurioje kovojo ir Vladas Šigauskas, vyko ypač atkakli kova. Po tris dienas trukusių varžybų net trys sportininkai, tarp jų ir lietuvis, surinko vienodą taškų skaičių - 899 iš 900 galimų.

Varžybų nugalėtojas paaiškėjo tik po 15-os papildomų šūvių. Papildoma serija lėmė, kad Europos čempiono titulas atiteko kauniečiui V. Šigauskui. Antrąją vietą užėmė estas Kalle Putkas, o trečiąją - suomis Pekka Loitokari.

Šioje grupėje taip pat varžėsi praėjusį savaitgalį Utenoje šalies čempionu tapęs Vilius Švedas, kuriam iki prizininkų pakylos pritrūko vos 1 taško - jis liko ketvirtas.

Skriemulinių lankų moterų grupėje nugalėjo ir naująją Europos čempione tapo Jelena Babinina. Kaunietė pademonstravo puikią sportinę formą ir užtikrinai nugalėjo varžybose, surinkdama 899 taškų iš 900 galimų.

Pirmenybių vicečempione tapo estė Mariel Jaatma, o trečioji vieta atiteko latvei Julija Oleksejenko.

Paprastųjų lankų vyrų grupėje Nerijus Švedas tiesiog sutriuškino visus savo varžovus ir iškovojo įtikinamą pergalę. Jau po pirmosios varžybų dienos N. Švedas turėjo nemažą taškų persvarą, bet ir toliau neleido sau atsipalaiduoti. Susumavus galutinius varžybų rezultatus, lietuvis net 71 taško persvara aplenkė antrojoje vietoje likusį estą Urmą Kivibergą. Bronzos medalį iškovojo suomis Ari Salinas.

Lietuviai taip pat kovojo ir komandinėse varžybose, kuriose apmaudžiai, vos 1 tašku, nusileido varžybų nugalėtojams bei užėmė antrąją vietą. Komandą sudarė Nerijus Švedas, Vilius Švedas ir Arnoldas Jurgaitis.

Medžioklinių skriemulinių lankų grupėje kovojo patyręs šaulys Mindaugas Baranauskas, kuris galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą, 1 tašku atsilikęs nuo bronzą iškovojusio latvio Janio Jakubaneco. Šios grupės varžybų nugalėtoju tapo šveicaras Andy'is Wirthas, o vicečempionu - Estijos atstovas Kristo Kentas.

Ilgųjų lankų vyrų grupėje, kurioje varžėsi daugiausiai dalyvių, septintoji vieta atiteko vilniečiui Arnoldui Jurgaičiui. Po pirmosios varžybų dienos sportininkas buvo dešimtas, tačiau ryžtas ir kovingumas likusiomis varžybų dienomis leido lietuviui pakilti iki septintosios pozicijos.

Šiuo Europos čempionatu Lietuvos lankininkai užbaigė 2011-2012 metų žiemos sezoną.