Ketvirtadienį namuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 3:6 (2:0, 1:4, 0:2) pralaimėjo Vakarų konferencijos autsaiderei Edmontono „Oilers“ (67 tšk.) komandai.

Šįsyk vietoje D. Zubraus „Sharks“ treneris į aikštelę išleido mušeiką Michaelą Haley, kuris sužaidus kiek daugiau nei tris minutes pirmajame kėlinyje susimušė su Darnellu Nurse'u ir „užsidirbo“ 5 baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 43 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

Beje aikštės šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau antrame ir trečiame kėliniuose įvarčius mušė svečiai. Dusyk nugalėtojų gretose pasižymėjo Tayloras Hallas (28:18 ir 59:54), po kartą – Lauri Korpikoski (21:39), Adamas Clendeningas (28:18), Patrickas Maroonas (38:04) ir Jordanas Eberle (52:54).

Po įvartį į svečių vartus įmušė Tommy's Wingelsas (3:47), Joe Pavelskis (11:41) bei Patrickas Marleau (32:56).