Labiausiai trečiajame etape nepasisekė regatos dalyviams iš Estijos. Kapitono Marto Tammo vadovaujama jachta „Katarina Jee“, artėdama finišo link, pasienyje iš Rusijos pusės įsipainiojo į tinklus, iš kurių vadavosi daugiau nei pusantros valandos.

Trečioje pozicijoje plaukusią estų jachtą aplenkė daugiau nei 10 kitų regatos dalyvių. Kapitono M. Tammo teigimu, sunku pasakyti ar jachtos kylį apsiviję tinklai priklauso brakonieriams. Tačiau kapitonas sako, kad jokių tinklus žyminčių ženklų lenktynių metu nepastebėjo.

Trečiojo etapo distanciją greičiausiai įveikė kapitono Šarūno Sodeikos vadovaujama „Jigy Jigy - Somi“. Antra atplaukė kapitono Raimondo Šiugždinio į priekį vedama „Arabela“. Trečia Nidoje finišavo kapitono Gintauto Mincės vadovaujama jachta „Marius BMW“.

Bendrojoje absoliučiai greičiausios jachtos įskaitoje pirmauja „Arabela“ (22 val. 28 min. 53 sek.). Antroje vietoje – kapitono Sauliaus Pajarsko vadovaujama jachta „Raganosis“ (22 val. 47 min. 24 sek.). Trečioje – „Marius BMW“ (23 val. 2 min. 36 sek.).

Po trečiojo etapo pasikeitė greičiausios jachtos pagal perskaičiuotą laiką įskaitos lyderiai. Į pirmą vietą pakilo jachta „Marius BMW“ (21 val. 15 min. 16 sek.). Antroje vietoje atsidūrė „Katarina Jee“ (21 val. 56 min. 30 sek.). Į trečią šios įskaitos vietą pakilo kapitono Aisčio Kalanavičiaus į priekį vedama jachta „Banga“ (22 val. 13 min. 46 sek.).

Trečiojo etapo grupių nugalėjos: O grupė – „Arabela“, I grupė – „Marius BMW“, III grupė – „Banga“, IV grupė – „Vasara“, V grupė – „Tango“, VI grupė – „Verdenė“, VII grupė – „Phoenix“.

Šiame etape I ir II startinės grupės jachtos lenktyniavo plaukdamos trasa Nida – Nemunynas - Ventės ragas – Nida ir įveikė 46,1 jūrmylių atstumą. III ir IV startinės grupės jachtos įveikė 22,3 jūrmylių atstumą, plaukdamos trasa Nida - 15 pasienio boja - Ventės ragas – Pervalka - Nida. Lenktynėse dalyvavo 52 jachtos.

Ketvirtasis 42-osios Kuršių marių regatos „Swedbank“ taurei laimėti etapas startuoja ketvirtadienį. I ir II startinės grupės jachtos, plaukdamos trasa Nida - Rasytė - Ventės ragas - Nida, įveiks 31,3 jūrmylės atstumą. III ir IV startinės grupės jachtos įveiks 23,9 jūrmyles, plaukdamos trasa Nida - 15 pasienio boja - Ventės ragas - Pervalka - Nida maršrutu.