„Devils“ ledo ritulininkai namuose 3:5 (1:2, 2:3, 0:0) turėjo pripažinti aštuntą pergalę per 12 mačų iškovojusios bei Rytų konferencijos Šiaurės Rytų divizione pirmaujančios Toronto „Maple Leafs“ (17 tšk.) komandos pranašumą.

Lietuvio įvartis pirmo kėlinio viduryje (12:16) šiam mače buvo atstatęs pusiausvyrą (1:1). Per 18 žaidimo minučių (18:02) puolėjas tik kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be trijų įvarčių, D. Zubraus sąskaitoje per 10 sezono rungtynių - 4 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams, kurie pralaimėjo penkis mačus iš šešių paskutiniųjų, pelnė Patrikas Eliašas (23:29) ir Davidas Clarksonas (28:15).

Nugalėtojų gretose trimis įvarčiais pasižymėjo Joffrey Lupulas (26:31, 29:45 ir 33:13), vienu - Joey'us Crabbas (8:37) bei Michailas Grabovskis (15:50).

Du rezultatyvius perdavimus svečių ekipoje atliko Philas Kesselas, kuris su 20 taškų per 12 mačų yra NHL lyderis - 10 įvarčių bei 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitose NHL rungtynėse sėkmė tai pat lydėjo svečius: Kolorado „Avalanche“ klubas 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) pralaimėjo Finikso „Coyotes"“ledo ritulininkams, o Bafalo „Sabres“ ekipa 2:3 (0:3, 1:0, 1:0) turėjo pripažinti Filadelfijos „Flyers“ komandos pranašumą.