Jis per šešias rungtis surinko 51,5 taško ir šiemet iškovojo jau trečią trofėjų – iš TV serialo „Sostų karai“, kur įkūnijo šiurpinantį personažą Kalną (Gregorą Clegane'ą) plačiai žinomas H. Bjornssonas prieš tai laimėjo tiek Europos čempionatą, tiek ir prestižines „Arnold Strongman Classic“ varžybas.

Antrą vietą užėmė lenkas Mateuszas Kieliszkowskis su 45 taškais, trečią – amerikietis Brianas Shaw su 44 taškais.

Po pirmos finalo dienos tik devintas žengęs 42-ejų metų lietuvis Žydrūnas Savickas, taip pat svajojęs, apie čempiono titulą, sekmadienį varžybose nebedalyvavo – neoficialiais duomenimis, Ž. Savickas, tempdamas autobusą, patyrė Achilo sausgyslės traumą.

„Noriu pasiekti gerą sportinę formą, laimėti varžybas ir pasitraukti iš sporto. Šiaip šiais metais yra paskutinis mano sezonas“, – dar prieš finalą sakė jis.

Deja, lietuviui bendroje įskaitoje atiteko tik dešimta vieta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (33)