Lietuvė treniruojasi drauge su olimpiniais ir pasaulio čempionais Lilly King, Cody Milleriu ir dar 70 aukšto lygio sportininkų.

„Komanda yra didelė, reikėjo tikrai nemažai laiko pažinti ir susibendrauti su visais. Iki šiol neatsimenu visų vardų, bet visi yra labai draugiški ir padedantys“, – sako K. Teterevkova.

Pasak „LTU Aquatics“ Sporto vadovo Justo Achramavičiaus, pagrindinis sportininkės vizito Indianoje tikslas – garantuoti kokybišką pasirengimą ateinančiam plaukimo sezonui, sustiprėti fiziškai ir patirti gerą konkurenciją treniruočių metu.

„Tikimės, kad čia atliekamas didelės apimties darbas padės gerus pamatus visam olimpiniam sezonui“, – teigia J. Achramavičius.

Pati plaukikė sako, kad treniruotės Indianoje kur kas sunkesnės nei Lietuvoje, skiriasi ir pati jų metodika, tačiau labiausiai džiugina visos komandos palaikymas.

„Labiausiai džiaugiuosi, kad čia yra palaikanti komanda, kuri leidžia konkuruoti, tobulėti ir nepasiduoti. Vyr. treneris yra labai motyvuotas, labai gerai veda sportininkus teisinga linkme. Jis dažnai pasako kokią nors trumpą motyvacinę kalbą, kuri leidžia sportininkams susimąstyti. Tuo pačiu smagu varžytis su Lilly King ir Cody Milleriu“, – pasakoja olimpietė.

Jos treniruočių grafikas intensyvus. Laisvas akimirkas plaukikė išnaudoja poilsiui.

„Tarp treniruočių ilsiuosi, nes rytinė treniruotė prasideda šeštą. Laisvą pusdienį kartais kartu su komanda vykstame pabūti prie ežero. Savaitgaliais susiburiame su merginomis pasigaminti pusryčių“, – pasakoja K. Teterevkova.

Praėjusį sezoną Sostinės sporto centro plaukikė užbaigė itin sėkmingai. Rugpjūtį pasaulio universitetų žaidynėse ji ne tik laimėjo net tris aukso medalius, tačiau ir gerino asmeninius rekordus. Vis dėlto varžybų jaudulio sportininkė dar nespėjo pasiilgti.

„Pastarosios varžybos buvo rugpjūčio pirmą savaitę, tai labai nedaug laiko praėjo. Tad dabar labiau noriu sutelkti dėmesį darbui, o apie ateinančias varžybas per daug negalvoju. Visada noriu tobulėti, o Indianoje galimybės puikios. Dabar pagrindinis tikslas yra olimpinės žaidynės ir kuo geriau pasirengti joms“, – sako plaukikė.

Trenerio Michailo Romanovskio auklėtinė jau yra įvykdžiusi abu plaukimo krūtine normatyvus į kitais metais Paryžiuje vyksiančias vasaros olimpines žaidynes, o tai, anot sportininkės, leidžia joms rengtis kur kas ramiau.

Lietuvos plaukikai, tarp jų ir K. Teterevkova, naują tarptautinių varžybų sezoną pradės kitą mėnesį prasidedančioje Pasaulio taurės serijoje. Pirmasis šių varžybų etapas bus surengtas jau spalio 6–8 dienomis Vokietijos sostinėje Berlyne.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją