Ketvirtą pergalę iš eilės septintojo etapo „Tour de Ski“ varžybose iškovojusi triskart olimpinė čempionė bei šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė norvegė M. Bjoergen 15 km persekiojimo laisvu stiliumi lenktynėse sugaišo 39 minutes 1 minutę 1 sekundę ir finiše 2 sekundėmis aplenkė lenkę Justyną Kowalczyk bei daugiau nei trim minutėmis - trečiojoje pozicijoje likusią tėvynainę Theresę Johaug.

Pasaulio taurės slidinėjimo moterų varžybų lyderių rikiuotė (po 17 rungčių):

1. Marit Bjoergen (Norvegija) - 917 taškų
2. Justyna Kowalczyk (Lenkija) - 728
3. Therese Johaug (Norvegija) - 670
4. Kikkan Randall (JAV) - 668
5. Charlotte Kalla (Švedija) - 532

Septintame „Tour de Ski“ vyrų varžybų etape įtikinamą pergalę iškovojęs ir lyderio poziciją sustiprinęs pasaulio taurės savininkas D. Cologna 32 km persekiojimo lenktynėse laisvu stiliumi sugaišo 1 valandą 9 minutes 25,2 sekundės ir artimiausius persekiotojus aplenkė daugiau nei minute.

Antras finišavo šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderis bendrojoje įskaitoje olimpinis bei pasaulio čempionas norvegas Petteris Northugas, trečias - rusas Aleksandras Legkovas.

Kalnų slidinėjimo taurės varžybose - naujas lyderis vyrų bendroje įskaitoje

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų ketvirtą slalomo etapą Kroatijoje laimėjo bei sezono lyderiu bendrojoje įskaitoje tapo austras Marcelis Hirscheris. Tai buvo trečia 22-ejų metų Austrijos kalnų slidininko pergalė šį sezoną ir šešta per visą varžybų istoriją.

Nugalėtojas, kuris slalomo rungtie įskaitoje pakilo į antrą vietą, dviem nusileidimais trasą įveikė per 1 minutę 51,84 sekundės.

Nugalėtojui finiše pralaimėjęs 0,29 sekundės, antras finišavo vokietis Felixas Neureutheris, o trečia pozicija tenkinosi slalomo rungties sezono lyderis bei nugalėtojo titulą bendroje įskaitoje ginantis kroatas Ivica Kosteličius, kurį nuo austro skyrė 0,48 sekundės.