Ketvirtą reitingą turintis rusas Nikolajus Davydenka laimėjo prieš Rusijai atstovaujantį gruziną Teimurazą Gabašvilį 7:5, 6:2, o penkta turnyro raketė Alexas Bogomolovas iš Jungtinių Valstijų susitiko su rusu Michailu Kukuškinu ir nugalėjo varžovą po trijų partijų kovos rezultatu 6:4, 3:6, 6:4.

Į ketvirtfinalį taip pat iškopė vokietis Michaelis Berreris ir prancūzas Julienas Benneteau.

Vyrų varžybų rezultatai:

2-Viktor Troicki (Serbija) - Pere Riba (Ispanija) - 6:4, 6:4;

4-Nikolaj Davydenko (Rusija) - Teimuraz Gabašvili (Rusija) - 7:5, 6:2;

5-Alex Bogomolov (JAV) - Michail Kukuškin (Rusija) - 6:4, 3:6, 6:4;

Michael Berrer (Vokietija) - Andreas Seppi (Italija) - 4:6, 6:3, 6:2;

Julien Benneteau (Prancūzija) - Jevgenij Donskoj (Rusija) - 6:4, 6:3.

Be pagrindinio prizo turnyro nugalėtojui atiteks 132 160 dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.

Moterų varžybų favoritė rusė Vera Zvonariova eliminavo serbę Bojaną Jovanovski 6:1, 6:1. Tuo tarpu kitoms turnyro lyderėms sekėsi prasčiau. Taip čekė Lucie Safarova nugalėjo antra skirstytą lenkę Agnieszką Radwanską 6:4, 4:6, 6:4, o estė Kaia Kanepi buvo pajėgesnė už ketvirtą varžybų raketę Francescą Schiavonę iš Italijos - 6:4, 5:7, 7:6 (9:7).

Moterų varžybų rezultatai:

1-Vera Zvonariova (Rusija) - Bojana Jovanovski (Serbija) - 6:1, 6:1;

Lucie Safarova (Čekija) - 2-Agnieszka Radwanska (Lenkija) - 6:4, 4:6, 6:4;

Kaia Kanepi (Estija) - 4-Francesca Schiavone (Italija) - 6:4, 5:7, 7:6 (9:7);

Dominika Cibulkova (Slovakija) - Polona Hercog (Slovėnija) - 6:3, 1:6 (7:3);

Jelena Vesnina (Rusija) - Alla Kudriavceva - 6:0, 6:1;

Vera Duševina (Rusija) - Nadežda Petrova (Rusija) - 6:2, 7:6 (7:3).

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 118 500 dolerių čekis bei 470 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Švedijos sostinėje tęsiasi ATP serijos tarptautinis „If Stockholm Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 531 tūkst. eurų. Vienetų varžybų aštuntfinalyje antras pagal pajėgumą argentinietis Juanas Martinas del Potro pralaimėjo amerikiečiui Jamesui Blake'ui 4:6, 4:6.

Tuo tarpu penkta raketė Kevinas Andersonas iš Pietų Afrikos nugalėjo vokietį Tommy Haasą po atkaklios trijų setų kovos rezultatu 6:7 (3:7), 6:4, 6:4, o šeštą reitingą turintis Milošas Raoničius iš Kanados įveikė vokietį Philippą Petzschnerį - 6:3, 6:3.

Stokholmo turnyro rezultatai:

James Blake (JAV) - 2-Juan Martin del Potro (Argentina) - 6:4, 6:4.

5-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Tommy Haas (Vokietija) - 6:7 (3:7), 6:4, 6:4;

6-Miloš Raonič (Kanada) - Philipp Petzschner (Vokietija) - 6:3, 6:3;

Grigor Dimitrov (Bulgarija) - Ryan Sweeting (JAV) - 6:3, 6:1;

Bernard Tomič (Australija) - Jurgen Zopp (Estija) - 7:6 (7:5), 4:6, 6:0;

Sebastian Rieschick (Vokietija) - Michael Ryderstedt (Švedija) - 6:4, 3:6, 6:3.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 96 800 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.