26-erių lietuvė nuotolį įveikė per 52,19 sek., trečiame pusfinalio bėgime užėmė priešpaskutinę vietą, o bendroje įskaitoje liko 21-a.

Iš viso pusfinalyje varžėsi 24-ios lengvaatletės.

Atrankos bėgime pasaulio čempionate debiutavusi lietuvė finišavo per 51,27 sek. Trečiajame atrankos bėgime M. Morauskaitė užėmė antrą vietą, o tai garantavo jai tiesioginį bilietą į pusfinalį.

Geriausius karjeros rezultatus demonstruojanti M. Morauskaitė šiemet pasiekė Lietuvos rekordą nubėgdama 400 m distanciją per 50,49 sek. Taip greitai ji skriejo gegužės pabaigoje Ispanijoje vykusiose varžybose.

Pusfinalyje greičiausiai bėgo Bahamų lengvaatletė Shaunae Miller-Uibo – 49,55 sek., greičiau nei per 50 sek. nuotolį įveikė Dominikos Respublikos atstovė Marileidy Paulino (49,98), trečią rezultatą fiksavo Jamaikos lengvaatletė Candice McLeod (50,05).

Į finalą pateko 8-ios bėgikės, jų gretose ir dvi europietės – Nyderlandų lengvaatetė Lieke Klaver (50,18) ir lenkė Anna Kielbasinska (50,65).

Lietuvos bėgikė pasaulio reitinge yra 15-a. Europoje ji reitinguojama 4-oje pozicijoje.