„Nors seminaro pavadinime kalbama apie plaukimą, jame aukščiausio lygio ekspertai aptarinės sportininkų ugdymo aspektus, aktualius daugeliui sporto šakų. Bent trys pagrindinės temos tinka ir kitiems sportininkams bei treneriams“, - sakė Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Pasak M. Špoko, šis seminaras atitinka ir nuo sausio 1 d. įsigaliojusį įstatymą dėl kūno kultūros ir sporto specialistų kvalifikacijos tobulinimo tvarkos. Pagal jį kiekvienas treneris, turintis tarptautinę, nacionalinę, Lietuvos sporto trenerio ar sporto trenerio kategorijas, privalo kelti savo kvalifikaciją dalyvaudamas įvairiuose seminaruose, skaitydamas paskaitas ar rašydamas mokslinius straipsnius recenzuojamuose leidiniuose ar metodinėse priemonėse.

Kiekvienas seminaro dalyvis gaus specialų sertifikatą.

Seminare, be kita ko, LSMU Sporto instituto vadovas prof. R.Gudas pasakos apie patologines sportininkų būkles, susijusias su peties sąnario disbalansu, LSMUL gydytoja Aušra Piktuižytė apžvelgs sportininkų mitybos ypatumus bei maisto papildų vartojimo niuansus, o antidopingo agentūros direktorė I. Lukošiūtė-Stanikūnienė supažindins su sporte draudžiamais preparatais, jų poveikiu ir padariniais, atsakomybe už antidopingo taisyklių pažeidimus.

Savo ruožtu R. Meilutytės treneris J. Ruddas pristatys savo viziją, kaip subalansuoti jaunų plaukikų treniruočių mikrociklus.

„Norą dalyvauti seminare jau pareiškė keliasdešimt kaimyninių šalių trenerių, tikimės ir didelio šalies specialistų susidomėjimo. Juolab, kad lektoriai - tikrai žinomi savo sričių specialistai, turintys puikią tarptautinę reputaciją“, - sako M. Špokas.

Registracija į renginį vyks iki balandžio 29 d., tačiau neabejojama, kad vietų nebeliks jau anksčiau.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)