Pagrindinėje distancijoje (1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu, 10 km bėgimas) pirmąją vietą iškovojo Martynas Tinfavičius. Naujasis Trakų triatlono čempionas trasoje užtruko 2 valandas 10 minučių ir 49 sekundes. Antras finišavo ant kulnų nugalėtojui lipęs latvis Viktors Zigarkovs (02:12:04). Trečią vietą pelnė Marijus Butrimavičius (02:15:29).

„Plaukdamas bandžiau neatsilikti nuo estafetėje dalyvaujančių plaukikų. Pusę distancijos pavyko, paskui plaukiau vienas. Dviračiu taip pat kurį laiką važiavau su estafetės dalyviais, tačiau vėliau jie pabėgo. Pradėdamas bėgti mačiau, kad asmeninėje įskaitoje turiu minutės persvarą prieš artimiausią varžovą. Ją stengiausi išlaikyti iki finišo.

Nebuvo šiandien Trakuose dviejų stipriausių Lietuvos triatlonininkų Tautvydo Kopūsto ir Kipro Pumpučio, kas įtakojo mano užimtą vietą. Nepaisant to, jausmas laimėti labai geras,“- po finišo Galvės ežere atsigaivinęs kalbėjo M. Tinfavičius.

Moterų tarpe triumfavo artimiausią varžovę beveik penkiomis minutėmis aplenkusi Alina Ranceva (02:31:51). Varžybų sidabras atiteko Rasai Kavaliauskaitei (02:36:38), bronza – prieš savaitę Norvegijoje pusę Ironmano įveikusiai Astai Zaborskytei (03:37:21).

„Šįkart man Trakų triatlonas buvo labai įdomus. Labai sunkiai sekėsi plaukti, todėl iš vandens išlipau penkta ar šešta. Dviračiuose kartu su Rasa Kavaliauskaite atidirbome, pradėjome gaudyti varžoves ir prieš bėgimo rungtį buvome jau trejetuke. Paskutinėje rungtyje jaučiausi kaip ant sparnų. Bėgau labai gerai. Šiandien buvo mano diena,“- sakė geriausios Lietuvos triatlonininkės vardą apgynusi A. Ranceva.

Estafetėje greičiausi buvo sporto pasaulyje puikiai pažįstami Justinas Kinderis, Žydrūnas Savickas ir Jonas Zakarauskas. „Trident“ komandai atstovavę vyrai trasoje užtruko 1 valandą 55 minutes ir 45 sekundes. Antri finišavo komandoje be pavadinimo rungęsi Justas Daugėla, Rimas Petrusevičius ir Jaunius Strazdas (02:02:51). Ant trečiojo apdovanojimų laiptelio lipo „Robinzonada Adventure Team“ (Grantas Dabkus, Danielius Jurna, Regimantas Tarasevičius – 02:03:14).

Sprinto rungtyje asmeninėje įskaitoje užtikrintą pergalę šventė Jaunius Strazdas (01:08:04), kiek anksčiau pasidabinęs olimpinės distancijos estafetės sidabro medaliu. Antras finišavo Vladimiras Volodko(01:10:14), trečias – Ramūnas Mačius (01:15:10).

Merginų tarpe pirmoji tris rungtis įveikė Fausta Rimkutė (01:20:14), antra distanciją baigė Austėja Vičiulienė (01:27:42), trečia – Lina Gvazdauskaitė (01:42:01).

Pusės olimpinės distancijos estafetės nugalėtojais tapo Tadas Kalkauskas, Erikas Aukštikalnis ir Maksim Seluchin (01:02:29).

Trakų triatlone dalyvavo sportininkai iš Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, JAV, Rusijos, Lenkijos, Suomijos, Latvijos ir Lietuvos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)