Šeštadienį kalnų dviračių krosą (MTB XC) „Toyota MTB taurė“ laimėjo Domas Manikas („Vasarė-Kenda Team“, Panevėžys) 15 km įveikęs per 43 min. 32.9 sek. (vidutinis greitis 20.7 km/h). Antras liko Donatas Šertvytis („Velomanija-Niskama“, Kaunas) – 44:53 (20 km/h), trečias – Arnas Pelaitis („Vasarė-Kenda team“, Panevėžys) – 46:30.2 (19.4).

Specialiai parengtose skirtingo ilgio kalnuotose trasose lenktyniavo apie šimtas kalnų dviratininkų iš Lietuvos ir Latvijos.

Vyrų mėgėjų grupės nugalėtojas – Vitalijus Petrulis („Igtisa“; 9 km – 30 min. 54.8 sek.), tarp 40-mečių greičiausias buvo Svajūnas Ambrazas („S-Sportas“; 9 km – 28:21.5). Moterų mėgėjų grupės nugalėtoja – Rūta Masiulytė (Šeduva; 6 km – 27:51).

Sekmadienį vykusiame paskutiniame, ketvirtajame, „Žemaitijos taurės 2013“ etape tarp daugiau negu dviejų šimtų dalyvių nepralenkiami buvo Edgaras Kovaliovas (Top Team-„Dviratis Tau“) ir T. Vaitkus.

Jie 33 km lenktynėse ryškiai išsiveržė į priekį ir visą laiką dominavo. E. Kovaliovas finišavo pirmas – 1:2:42.42 (vidutinis greitis 31.6 km/h), T. Vaitkus pasitenkino antra vieta – 1:02:42.62 (31.6 km/h). Trečias atmynė D. Manikas (1:04:46.95; 30.6 km/h).

Greičiausia tarp moterų buvo Milda Černeckytė (Neringos SM) – 1:27:9.07, antra – Dovilė Vankevičiūtė (1:30:03), trečia – Rūta Masiulytė (1:35:16.95). Vyrų mėgėjų grupėje greičiausias buvo Ramūnas Padelevičius (DSK KOMI, Panevėžys) – 1:12:02.26, moterų mėgėjų nugalėjo Rima Lukoševičienė („S-Sportas“, Šiauliai) – 1:37:09.29.

Susumavus geriausius trijų etapų rezultatus, D. Manikui atiteko „Žemaitijos taurės“ nugalėtojo apdovanojimas. Moterų grupės absoliuti nugalėtoja – Milda Černeckytė.

Pirmieji trys „Žemaitijos taurės 2013“ etapai vyko Klaipėdoje, Telšiuose ir Plateliuose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)