Lietuvis 120 km numynė per 2 valandas 14 minučių 33 sekundes ir finišo spurtu aplenkė antroje vietoje likusį Ruandos atstovą Josephą Areruyą bei pelnė 40 pasaulio reitingo taškų.

Po 1 minutes ir 43 sekundžių trečias finišavo lietuvio komandos draugas Adilas Barbaris iš Alžyro.

Pirmajame dešimtuke lenktynes baigė ir po 3 pasaulio reitingo taškus užsitikrino du lietuviškos „Staki - Baltik vairas“ komandos atstovai – aštuntą ir devintą vietas užėmę atitinkamai Airidas Videika bei Dariujus Džervus. Jie lenktynių nugalėtojui pralaimėjo 1 minutę ir 52 sekundes.

Taip pat šioje grupėje finišavę Martynas Maniušis ir Mykolas Račiūnas užėmė 44 bei 45-ą vietas, o Paulius Šiškevičius ir Jonas Ališauskas (visi keturi – „Staki – Baltik vairas“) nebaigė lenktynių.

Iš viso antradienį finišo liniją kirto 55-i dviratininkai iš 81-o startavusio.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)