Jaunimo (iki 21 metų) vienetų varžybų kvalifikacinio turnyro 10 grupės lemiamoje dvikovoje lietuvis 1-3 (6:11, 5:11, 11:9, 2:11) nusileido Taivano atstovui Chia-Liangui Hsu (ITTF-1424) ir, iškovojęs vieną pergalę bei patyręs vieną nesėkmę, liko antras grupėje.

Pirmojoje dvikovoje T. Mikutis trečiadienį vakare 3-1 (7:11, 12:10, 11:7, 12:10) įveikė graiką Giorgių Konstantinopoulą (ITTF-765).

10 grupės nugalėtoju tapo ir į pagrindines varžybas pateko abu susitikimus laimėjęs Taivano stalo tenisininkas, o T. Mikučio likimas paaiškės pasibaigus kvalifikacinėms varžyboms.

Jaunimo atrankos varžybose 21-oje grupėje varžosi 65 sportininkai, o į pagrindines varžybas pateks visų grupių nugalėtojai bei burtų keliu 11 antrąsias vietas užėmusių stalo tenisininkų.

Vyrų vienetų varžybų kvalifikacinio etapo 7-oje grupėje T. Mikutis pralaimėjo abu susitikimus ir baigė pasirodymą.

Iš viso suaugusiųjų atrankos varžybų 66 grupėse startavo 200 sportininkų, o toliau dėl 32 kelialapių į pagrindines varžybas kovos tik grupių nugalėtojai.