Keturis kartus šaudykloje suklydęs bei tiek pat baudos ratų šliuožęs Lietuvos biatlonininkas distanciją įveikė per 35 minutes 59,9 sekundės.

Trečią pergalę iš eilės varžybose iškovojo dusyk suklydęs vokietis Simonas Schemppas, finiše vos 0,1 sekundės aplenkęs austrą Simoną Ederį bei 1,1 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusį rusą Jevgenijų Garaničevą.

Sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Martinas Fourcade'as finišavo penktas:

1. Simon Schempp (Vokietija) 31 min. 29,9 sek. (2 baudos ratai)
2. Simon Eder (Austrija) atsiliko 0,1 sek. (1)
3. Jevgenij Garaničev (Rusija) 1,1 (1)
4. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) 1,9 (0)
5. Martin Fourcade (Prancūzija) 31,9 (0)
...
47.Tomas Kaukėnas 4:32,0 (4)
...
53.Anton Pantov (Kazachstanas) 6:28,7 (5)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 14 rungčių iš 25):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 572 tšk.
2. Simon Schempp (Vokietija) 549
3. Anton Šipulin (Rusija) 535
4. Jakov Fak (Slovėnija) 463
5. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) 452

N. Kočergina liko toli nuo lyderių

Moterų 10 km persekiojimo rungtyje 49-ą vietą užėmė Natalija Kočergija. Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo šešis kartus bei įveikusi tiek pat baudos ratų distancijoje sugaišo 38 minutes ir 19,0 sekundžių.

Persekiojimo rungties nugalėtoja tapo baltarusė Darja Domračiova, aplenkusi Rusijos atstovę Darią Viro laynen bei sezono lyderę bendrojoje įskaitoje suomę Kaisą Makarainen:

1. Darja Domračiova (Baltarusija) 30 min. 58,5 sek. (1 baudos ratas)
2. Daria Virolaynen (Rusija) atsiliko 1 min. 21,0 sek. (1)
3. Kaisa Makarainen (Suomija) 1:29,0 (5)
4. Franziska Hildebrand (Vokietija) 1:29,3 (1)
5. Marie Dorin Habert (Prancūzija) 3:38,0 (2)