Tris baudos ratus sukusi N. Kočergina 7,5 km įveikė per 25 minutes 37,6 sekundės ir 3 minutes 18,8 sekundės pralaimėjo Sočio olimpinių žaidynių nugalėtojai bei ketvirtą pergalę pasaulio taurės varžybose šį sezoną iškovojusiai baltarusei Darjai Domračevai.

Antrąją vietą ketvirtadienį užėmė norvegė Tora Berger, trečiąją - amerikietė Susan Dunklee.

Šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė suomė Kaisa Makarainen liko tik aštuoniolikta.

1. Darja Domračeva (Baltarusija) 22 min. 18,8 sek. (1 baudos ratas)
2. Tora Berger (Norvegija) atsiliko 10,7 sek. (0)
3. Susan Dunklee (JAV) 33,0 (0)
4. Olga Viluchina (Rusija) 34,0 (0)
5. Gabriela Soukalova (Čekija) 37,1 (0)
...
74.Natalija Kočergina 3:18,8 (3)
...
94.Anna Kistanova (Kazachstanas) 6:38,3 (7)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 20 rungčių iš 22) Diana Rasimovičiūtė (34 tšk.) užima 70-ąją vietą, o Natalija Kočergina (11 tšk.) - 91-ojoje pozicijoje.

T. Kaukėnas užėmė 37-tą vietą

Vyrų sprinto lenktynėse lietuvis Tomas Kaukėnas užėmė 37-tą vietą. Be klaidų šaudęs, tačiau po ligos neatsigavęs mūsiškis 10 km įveikė per 27 minutes 45,1 sekundės ir finiše 1 minutę 39,2 sekundės pralaimėjo pirmąją pergalę sezone iškovojusiam slovėnui Jakovui Fakui.

Dusyk šaudykloje suklydęs Karolis Dombrovskis liko tik 86-tas tarp 98-ių finišavusiųjų (startavo 99).

13,9 sekundės nuo nugalėtojo atsiliko antrąją vietą užėmęs rusas Jevgenijus Garaničevas, o 14,3 sekundės slovėnui pralaimėjęs trečiojoje pozicijoje liko švedas Bjoernas Ferry's.

Pasaulio taurę anksčiau laiko užsitikrinęs Sočio (Rusija) žiemos olimpiados čempionas prancūzas Martinas Fourcade'as tenkinosi vienuolikta vieta.

1. Jakov Fak (Slovėnija) 26 min. 05,9 sek. (1 baudos ratas)
2. Jevgenij Garaničev (Rusija) atsiliko 13,9 sek. (0)
3. Bjoern Ferry (Švedija) 14,3 (0)
4. Aleksandr Loginov (Rusija) 17,3 (0)
6. Andrejs Rastorgujevs (Latvija) 25,5 (1)
...
37.Tomas Kaukėnas 1:39,2 (0)
...
86.Karolis Dombrovskis 4:36,8 (2)
...
98.Haavard Bogetveit (Norvegija) 10:50,6 (7)

Dar 4 įskaitinių taškus „uždirbęs“ Tomas Kaukėnas pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendrojoje įskaitoje su 60 taškų užima 58-ąją vietą (po 20 rungčių iš 22).

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 828 tšk.