Vyrų 15 km distancijoje riedslidėmis triumfavo Tomas Kaukėnas. Triskart šaudykloje suklydęs sportininkas (šaudymas 0+2+0+1) 2 min. 40 sek. aplenkė Karolį Dombrovskį, kuris prašovė šešissyk. Keturias baudos minutes „uždirbęs“ Rokas Suslavičius nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 31 sek. bei iškovojo bronzos medalį.

Nepaisant aštuonių baudos minučių (3+1+2+2) moterų 12 km varžybose pirmą vietą užėmė Natalija Kočergina. Ji 37 sek. aplenkė Nataliją Paulauskaitę (suklydo septynis kartus) bei 1 min. 20 sek. – Kotryną Vitkūnaitę (trys baudos minutės).

Sekmadienį A. Šalnos taurės varžybų dalyviai išbandė jėgas sprinto rungtyje. Nestartuojant pajėgiausims šalies biatlonininkams nepralenkiamas buvo Deividas Demkovas (2+1), 1 min. 34 sek. aplenkęs Karolį Paukštę (keturi baudos ratai) ir 2 min. 28 sek. – Artiomą Serdiukovą (du baudos ratai).

Moterų ir jaunimo grupės merginų varžybos nebuvo vykdomos.
Rugsėjo pabaigoje biatlonininkai startuos varžybose Baltarusijoje.