Gynėjas Patrickas Mahomesas įrodė, kodėl jis yra laikomas naudingiausiu NFL žaidėju: „Chiefs“ lyderis atvedė komandą į dramatišką pergalę bei iškovojo antrąjį savo „Super Bowl“ titulą per ketverius metus.

Kanzaso komandos viltys iškovoti titulą sumenko pirmo kėlinio pabaigoje, kai P. Mahomesas susižeidė čiurną, o tai turėjo įtakos „Chiefs“ žaidimui – pirmas kėlinys pralaimėtas 14:24.

Patrick Mahomes

Tačiau po pertraukos P. Mahomesas svariai prisidėjo prie pergalės ir buvo lemtingos atakos organizatorius, po kurios Harrisonas Butkeris pelnė pergalingą įvartį likus 8 sekundėms iki finalo pabaigos.

Intriguojančias „Super Bowl“ rungtynes arenoje stebėjo 67 827 žiūrovai, jų gretose tokios žvaigždės kaip Elonas Muskas, Paulas McCartney bei LeBronas Jamesas.

Rungtynių pertraukos metu įspūdingą pasirodymą surengė besilaukianti Rihanna.