Rezultatas:

Suomija (E2) - Norvegija (F3) - 4:1 (0:0, 4:1, 0:0).

Suomija: Jarkko Immonen (26:01, 1-1, 35:38, 3-1), Tuomo Ruutu (28:43, 2-1), Jani Lajunen (38:29, 4-1).

Norvegija: Ken Andre Olimb (23:56, 1-0, iš baudinio).

Paskutinėje ketvirtfinalio poroje vėlų ketvirtadienio vakarą Lietuvos laiku susigrūmė F grupėje pirmą vietą užėmusi Kanada ir tik ketvirtoje pozicijoje E grupėje likusi Rusija. Pergalę rezultatu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) iškovojo rusai pateko į čempionato pusfinalį, kur žais su suomiais.

Kanadiečiai pirmavo po Jasono Spezza smūgio antrame kėlinyje, bet rusas Aleksejus Kaigorodovas trečio kėlinio viduryje išlygino santykį. Tuomet rusai žaidė kiekybinėje mažumoje. Netrukus rusai pasižymėjo antrą kartą - įvarčio 53-ią minutę autorius buvo Ilja Kovalčiukas.