Suomiai po Olli Palola smūgio pirmavo 1:0, bet kanadiečiai Kyle'as Turrisas ir Markas Scheifele persvėrė rezultatą 1:2. Suomijos atstovas Juuso Hietanenas pačioje trečio kėlinio pačioje pradžioje vėl išlygino skirtumą (2:2), o likus 3:04 min. iki jo pabaigos Iiro Pakarinenas po priešininkų gynėjo šiurkščios klaidos prie savo zonos įmušė ir pergalingą įvartį. Finalo sirena užklupo Kanados komandą desperatiškoje atakoje...

Ketvirtoje ketvirtfinalio dvikovoje čempionato šeimininkė Baltarusija po atkaklios kovos pralaimėjo Švedijai 2:3 (0:1, 2:1, 0:1). Baltarusiai atsiliko nuo varžovų 0:1 po Nicklaso Danielssono įvarčio, bet netrukus persvėrė rezultatą 2:1, kai pasižymėjo legionierius Geoffas Plattas ir Aleksejus Jefimenka. Švedai sugrąžino pusiausvyrą 2:2 dar antrame kėlinyje, kai priešininkų vartininką nuginklavo Magnusas Nygrenas, o trečio pabaigoje pergalingą įvartį pasiekė Mattiasas Ekholmas.

Švedija pusfinalyje jėgas išbandys su Rusija.

Kanada - Suomija 2:3 (0:1, 2:0, 0:2).

06:14 [0 - 1] Olli Palola
25:41 [1 - 1] Kyle Turris
32:08 [2 - 1] Mark Scheifele
40:28 [2 - 2] Juuso Hietanen
56:52 [2 - 3] Iiro Pakarinen

Baltarusija - Švedija - 2:3 (0:1, 2:1, 0:1).

13:41 [0 - 1] Nicklas Danielsson