Apginti Senojo žemyno čempiono titulą prancūzui pakako antrojo bandymo, kai jis įveikė į 5,80 m iškeltą kartelę. Jau užsitikrinęs aukso medalį jis peršoko 5,90 m, o visi trys jo bandymai įveikti 6,01 m aukštį buvo nesėkmingi.

Sidabro medalį iškovojo 2011 metų pasaulio čempionas lenkas Pawelas Wojcechowskis, o bronza atiteko čekui Janui Kudlickai ir prancūzui Kevinui Menaldo. Visi trys atletai peršoko kartelę iškeltą į 5,70 m aukštį, tačiau lenkui prireikė mažiau bandymų.

Moterų 800 m bėgimą laimėjo baltarusė

Europos lengvosios atletikos pirmenybių Šveicarijoje moterų 800 m bėgimą laimėjo baltarusė Marina Arzamasova.

Paskutiniosiose dvejose Senojo žemyno pirmenybėse ketvirta buvusi baltarusė šeštadienį nuotolį nubėgo per 1 minutę 58,15 sekundės ir finiše 0,65 sekundės aplenkė antrosiose pirmenybėse iš eilės sidabrą iškovojusią britę Lynsey Sharp.

Marina Arzamasova (dešinėje)

Bronzos medaliu džiaugėsi lenkė Joanna Jozwik (1:59,63 sek.).

Atrankoje startavusi Eglė Balčiūnaitė liko 26-ta tarp 29-ių dalyvių.

Vengrijos kūjo metikas apgynė Europos čempiono titulą

Šveicarijoje vykstančiose Europos lengvosios atletikos pirmenybėse čempiono titulą apgynė 32-jų metų vengras Krisztianas Parsas.

Olimpinis čempionas ir paskutinių dviejų pasaulio čempionatų sidabro medalio laimėtojas šeštadienį nuskraidino įrankį 82,69 m ir 64 cm aplenkė sidabrą iškovojusį pasaulio čempioną lenką Pawelą Fajdeką.

Krisztianas Parsas

Bronzos medalį iškovojo rusas Sergejus Litvinovas (79,35), kurio tėvas ir treneris praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje tapo olimpiniu ir dukart pasaulio čempiono bei laimėjo sidabro ir bronzos medalius Europos pirmenybėse.

400 m barjerinio bėgimo Europos čempionės titulą iškovojo britė

Aukso medalį moterų 400 m barjerinio bėgimo distancijoje iškovojo 27-erių metų britė Eilidh Child.

Didžiosios Britanijos bėgikė finale sugaišo 54,47 sekundės ir 0,08 sekundės aplenkė ukrainietę Hanną Titimec.

Eilidh Child

Čempionės titulą ginusi rusė Irina Davydova tenkinosi bronzos medaliu, o prieš dvejus metis Suomijoje sidabrą iškovojusi čekė Denisa Rosolova liko ketvirta.

8. Joanna Linkiewicz (Lenkija) 56,59

Aukso medalį 5000 m bėgino distancijoje iškovojo Eritrėjoje gimusi Švedijos atstovė

Europos pirmenybių aukso medalį moterų 5000 m bėgimo distancijoje iškovojo Eritrėjoje gimusi, tačiau Švedijai atstovaujanti 25-erių metų Meraf Bahta.

Meraf Bahta

M. Bahta nuotolį įveikė per 15 minučių 31,39 sekundės ir tik finišo spurtu aplenkė antroje vietoje likusią Olandijos atstovę, Etiopijoje gimusią Siffan Hassan. Bronza atiteko olandei Susan Kuijken (15:32,82).

Vienintelė šiame finale startavusi praėjusių pirmenybių prizininkė Suomijoje bronzą laimėjusi portugalė Sara Moreira liko šešta.